Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza lehet még fordítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza lehet még fordítani ezt a folyamatot hogy ismét jól működjön a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

A párommal 6 éve vagyunk egyutt, azonban az elmúlt fél évben nagyon megromlott a kapcsolatunk. Eddig is voltak gondjaink( 4 éve távkapcsplat),de én mindent megbocsájtottam, most azonban mintha ez visszaütött volna nálam. Megbántam hogy annyi mindent eltűrtem, és elhidegültem tőle. Emberileg nagyon szeretem, jó ember, csak nekem nem esik jól már semmi sem. Ő az elmúlt hónapokban nagyon megváltozott, a tenyerén hordoz, és olyan mintha nem tudnám értékelni...gondolom az eddigi csalódások miatt, azt is nehezen hiszem hogy most tényleg megváltozott és minden olyan szép lesz, mint az elején.

Ő mindent velem képzel el, én azonban nagyon távolinak érzem most őt, és komolyan elgondolkodtam a szakításon.

Menthető még a kapcsolat? Helyre fognak állni idővel részemről is a dolgok?


24L



2021. szept. 4. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem már nem tud helyrejönni, mert már nem bízol benne, hogy jó lesz, és nem bízol benne annyira, hogy hosszútávon vele képzeld el a dolgokat. Csak azért meg ne maradj vele, mert épp most jó, meg mert neki van veled közös jövőképe. Ha 6 év alatt túl sok sérelmet szereztél, akkor abból már nem lesz jó kapcsolat.
2021. szept. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy akarod-e. Magától egészen biztos, hogy nem fog helyrejönni. A dolgok kifejezetten ritkán jönnek helyre anélkül, hogy valaki igazán akarná.

Először azt tisztázd le magadban, hogy akarod-e helyrehozni. Hogy valóban megfelelő ember lenne-e számodra, vagy csak a megszokás tart mellette.

Ha úgy érzed, csak a félelem az ismeretlentől, a megszokás, stb. tart mellette, akkor szakíts és kezdj valahol tisztalappal. De ezt a mindent megbocsátok, mindent elnézek hozzáállást vetkőzd le teljesen!

Ha viszont akarod a kapcsolatot, akkor nagyon sok őszinte beszélgetésre lesz szükségetek, ahol kibeszéled magadból a sérelmeidet, gondjaidat, stb. És új alapokra kell helyezni a kapcsolatotokat sokkal őszintébb kommunikációval.

2021. szept. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felnőttél, ideje váltani.
2021. szept. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!