Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért viselkednek így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért viselkednek így?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg, hogy aki egy tisztességes, normális nő, aki nem lép félre, abba a férfiak bele rúgnak, leértékelik őket. Míg aki félrelép, meg átvágja a másikat, annak a nőnek a férfiak behódolnak. A saját tapasztalatomból írom ezt. Bár vannak kivételek, de azért általában a város menő nőiért rajonganak a férfiak, csináljanak bármit.
2021. szept. 4. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Mert az ilyenek mint te uncsik.
2021. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez nagyon a gettó modell amit leírtàl a kérdésben
2021. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

Gondolom valami sérülés érte őket gyerekkorukban amiért ezt a modellt keresik. Nekem normális gyerekkorom volt és nem vagyok ilyen.


Viszont az tény hogy az ágyban elvárnám a vadságot, változatosságot én is, amit az ilyen nők nem adnak meg.

2021. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 moozygoo ***** válasza:

Nem minden férfi ilyen.


Gondolom azért amiért néhány nő olyan férfira gerjed aki tapló paraszt, megcsalja. stb.


Gyenge akaratuk van, nem tudják mit akarnak, aztán félnek szakítani is.

2021. szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Mert utálják ha egy no r.banc megcsalos r.ngyo, de pont azt imádják is ha egy no r.banc, r.ngyo..es azzal ez jár sok esetben. De nekik lehozzák a csillagokat aztán sírnak.
2021. szept. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Jajj sír a dagi kislány #5?
2021. szept. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6. Nem;)
2021. szept. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!