Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfiak, mikor viselkednetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, mikor viselkednetek igy? Kezdem unni, jo lenne lezarni

Figyelt kérdés

Van egy fiu baratom, akivel egyszer majdnem osszejottunk, de kulso okok miatt megsem. O aztan mondta, hogy erez irantam, es szerette volna, ha komolyra fordul koztunk a dolog. En mondtam, hogy inkabb baratok legyunk mar csak. Azota is Nagyon joban vagyunk, mindent megbeszelunk egymassal, es surun talalkozunk kettesben. Utobbi idoben meglepett tobbszor aprosaggal, a veletlenul osszeer valamink, vagy zavartan elhuzodik, vagy elnezest ker. Es mikor meselek nagyon valamit, nagyon komolyan tud figyelni ram. Nem tudom hoba tenni, mert ahhoz kepest, hogy 1 eve volt koztunk valami, nem nyomul, es nem kezdemenyez

Mostanaban, az elmult egy hetben fura.... kicsit mintha kerulne. Eddig mindig mondta, hogy talalkozzunk, most meg nem, de azert kuld kepet pl, mikor a hazam kozeleben kocsikazik....


2016. dec. 2. 16:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Ne már... ez komoly? Bocs, nincs türelmem leírni azt, amit te is nagyon jól tudsz, viszont tennék egy javaslatot: jöjjetek össze, vagy engedd el szegény srácot. Mindkettő tisztább és korrektebb, mint amit most csinálsz.
2016. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De miertt nekem kene kezdemenyezni? Amugy a heten kb 3x mondtam, hogy talalkozzunk....ha annyira szeretne, mar talalkoztunk volna
2016. dec. 2. 16:39
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz "kezdeményezés" címén? Arra, hogy összejönnél vele?

Ha igen: már miért ne neked kellene kezdeményezni, miután ő már megtette, te pedig visszautasítottad?

Ha nem erre gondolsz, akkor viszont nem értem...

2016. dec. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

"En mondtam, hogy inkabb baratok legyunk mar csak."

"De miertt nekem kene kezdemenyezni?"

Az űrutazást oké, hogy nem fogod megváltani, de azért ezt összerakhatnád. Ezek után, miért neki kéne kezdeményezni?

2016. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mert fel eve mobdta ezt, akkor is egyszer. Nem is todom, mi lelte, hogy megnyilt. Lehet azota mar komolyan sem gonolja
2016. dec. 2. 16:48
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Ha valaki egyszer elutasít, akkor tapintatból nem fogok többet próbálkozni.


Aki azután akar valamit, akkor az már az ő felelősége.


Most gondolj bele abba a helyzetbe, hogy valakit elutasítasz és ő folyton kergetne, nem lenne rohadt idegesítő?


22/F

2016. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de csak én érzem ezt úgy, hogy ő rég megtette a kezdő lépéseket? Kb mintha csak arra várna, hogy füttyents neki egyet, zöld utat adva, és ő rohanhasson hozzád, örömmel hogy végre együtt legyetek.


Döntsd el, mit akarsz tőle. Most már végleg, és eszerint is cselekedj.

2016. dec. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kerek-perec megmondom, mi a probléma. Te nem akarsz összejönni vele, nem érzel semmit iránta, pusztán megszokásból hiányolod. Ő meg csak megunta az érted való "teperést", ha egyszer úgy vélte, hogy lepkefingot nem érnek a tettei a szemedben. Ő már továbblapozott, lapozz te is tovább.
2016. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De ez az, hogy en is teszek lepeseket, heten is elhivtam, hogy talalkozzunk, mindhiaba
2016. dec. 2. 17:49
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

De kérdező, mit nem értesz? Elege lett, megunta, hogy ő többet szeretne, de te ennek ellenére/ennek tudatában fenntartis ezt a látszat-barátságot. Ne haragudj - tényleg ne -, de picit bújj már ki a saját fenekedből, és figyelj oda a másikra is...! Képzeld magad a helyébe, képzeld el, hogy fordított helyzetben te mit éreznél, hogyan reagálnál. Megkérdezem mégegyszer: összejönnél vele? Amíg erre nem tudjuk a konkrét választ, csak homályosan utalgatsz, addig azt se tudjuk megmondani, mit csinálj.

De azt látom, hogy neked mindent a szádba kell rágni, úgyhogy leírom: ha esetleg már nem barátként szeretnél közeledni hozzá, azt ő nem tudja, nem tudhatja. Honnan tudhatná, hiszen eddig végig az ellenkezőjét mondtad/csináltad. Az, hogy elhívod találkozni, ahogy eddig, az számára egyenlő a "folytassuk tovább a felszínes kamu-barátságunkat"-al, amiből ő már köszöni, nem kér többet. Ne haragudj, ennél egyértelműbben már tényleg nem lehet vázolni a nyilvánvalót.

2016. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!