Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss párkapcsolatban mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss párkapcsolatban mennyi idő után derül ki, hogy egyeztethetők a szexuális igények vagy sem?

Figyelt kérdés
Gondolok itt elsősorban gyakoriságra, minőségre. Mivel ez az egyik alapja a kapcsolatnak, célszerű ebben is egyezni, másképp sok probléma eredője lehet.

2021. szept. 6. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Első pár hónapban általában non-stop. Aztán munka, stressz miatt egyik fél részéről kissé lecsökkent a kedv, másikunk ezt nehezményezte. Aztán visszaállt a rend és igazából egy jó fél év után már rendben volt minden, azóta is OK.
2021. szept. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem kb. 3 ev.

Nekunk addig tartott a "langolas" vege, most mar latszik a kulonbseg..:(

2021. szept. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Nehéz dolog ez, mert egy meglévő párkapcsolatban is egyik félnél beállhat valami miatt nullára a libidó.

Én vagyok az egyik példa fasziként, cukorbetegség, de mire rájöttem, már késő volt...

Elég egy szarul felírt gyógyszer, ami hazavágja a hormonháztartásod, máris becsöngettek.

A természet meg nem a meglévő javítására van berendezkedve, hanem a reprodukcióra.

2021. szept. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

szerintem ha nagyon nagy különbség van, akkor egyből

ha közepesen nagy, akkor 1 éven belül (amikor véget ér a fenntarthatatlanul sűrű szexelés időszaka)

2021. szept. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Hát szerintem ez attól függ mennyire gerjesztően hat az egyik a másikra... Mert volt akivel napi kettő, a jelenlegivel 2-3 naponta elég.. az is fontos mennyire passzolnak a nemi szerveitek! Bármilyen furának hangzik..
2021. szept. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Van ahol évekig teljesen megfelelő és kielégítő, megmarad a gyakorisága is , és évek múltán kezd csökkenni, de van ahol baccnak rá, hogy rosszabb lett...vagy már unalmas és nem is változtatnak semmin, vagy igencsak elhíztak és már nem kívánatosak egymásnak.
2021. szept. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Majd beáll idővel. Nekünk első pár hónapban napi 2-3 volt. Utána fél év körül napi egy, most pedig együtt élésnél kétnaponta egyszer bújunk ágyba.


Nekünk mindkettőnknél hasonló az igény szóval nincs gond belőle. De azért ahhoz szokj hozzá, hogy csökkenni fog majd szépen lassan.

2021. szept. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Frissben nem nagyon derül ki, mert általában le sem szállnak egymásról. De ez nem marad örökre így. Inkább majd együtt élve, a minden napok hullámai közt fog kiderülni.
2021. szept. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nálunk az összeköltözés után derült ki, másfél év után költöztünk össze.

azért akkor, mert előtte evidens volt, hogy ha találkoztunk heti 3-4 alkalommal akkor szexeltünk, hisz máskor nem tudtunk. emiatt sokszor amúgy nem volt semmi spontanitás, tudtuk már előre, hogy most szex lesz és kész.

most együtt élünk és beállt egy ilyen természetes heti 1-2 alkalomra, ami viszont jó. néha hétköznap délután, néha hétvégén reggel, amikor épp kedvünk szottyan és kívánjuk. nincs kötelezőség, nincs idő szűke.


libidóban én kicsit intenzívebb vagyok, nekem továbbra is beleférne heti 2-3 alkalom is, de párom váltott műszakozik, sokszor éjszakázik is, így egyértelműen nem erőltetem. amikor van, akkor örülök, amikor meg nincs, akkor használom a kezemet. :)


23L, 4 éves kapcsolat.

2021. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Istvan485 ***** válasza:
17%
Szerintem csak megbeszeles kerdese csak nyiltan kellene beszelni a szexualis vagyaidrol!!##
2021. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!