Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 hónapos kapcsolatom volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapos kapcsolatom volt, de rájöttem ő nekem az a lány akit eddig kerestem, kevés időnek tünik ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok... rájöttem hogy a mostani barátnőm aki szakitott velem ő a nagy ő nekem.. senki másra nem tudok ugy ránézni mint rá... Lehetséges hogy 5 honap alatt annyira beleszerettem hogy ő vele tudjam csak leélni az életemet???
2010. aug. 30. 21:56
 1/8 Kamuuu ***** válasza:
1 perc alatt is meglehet ez nyugi:D
2010. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát ha szakított veled, nem valószínű, hogy ő a nagy ő...
2010. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen
2010. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem, ilyen nincs. csak nagyon szerelmes vagy.

ha már legalább pár éve együtt lennétek és az után mondanád ezt akkor elhinném. 5 hónap alatt nem lehet annyira megismerni egy embert, és elfogadni a rossz tulajdonságaival együtt h ilyet állíts.

2010. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem én de minden 2 vagy 3 nap írunk, beszelünk nézzük egymást képeit és sok sok élményen mentünk át... Nagyon szerelmesek voltunk egykoron egymásba..Annyira hogy ez már több volt mint szerelem.. Ezt ő és én is mondtuk egymásnak.. Nem tudok mást elképzelni magam mellet ,csakis őt... Ez van.... 5 honap elég volt.. Sok kapcsolatom volt,de ilyet még nem éreztem mint iránta érzek !!!
2010. aug. 30. 22:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez csak fellángolás. Ha 2-3 év múlva is ezt mondod akkor reális. Tapasztalat........ 32N
2010. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én elfogadtam a rossz tulajdonságaival együtt,ugy ahogy van,,,engemet nem érdekelnek ezek a rossz tulajdonságai.. csak az van ha nem írok akkor borzasztóan hiányzik... 1 hét nélküle olyan volt mint maga a pokol..... hiába szakitottunk,valami olyan érzés van ami eddig meg sose...
2010. aug. 30. 22:06
 8/8 A kérdező kommentje:
már 3 hete nem láttam őt... nem éreztem magam mellet őt... Csak azt tudom mondani hogy neki is hiányzok... és ő is nekem... Több mint egy szerelem...
2010. aug. 30. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!