Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggodalomra adhat okot, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggodalomra adhat okot, ha párom az exeivel készült régi szexvideóit még mindig őrizgeti?

Figyelt kérdés
Érdekelne adott esetben ki hogy reagálna.

2021. szept. 6. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%

Nekem is van, a páromnak is van szexvideója - az exekkel.

Én az összeset láttam, amiken ő van, és én is megmutattam neki az enyémeket.

Megállapodtunk, hogy nem töröljük le; legalább majd 30 év múlva lesz mit nézni, ami izgalmas is!

2021. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem, épp olyan, mintha képet, vagy leveleket őrizne. Ezek az emlékei, remélném, hogy nem nézegeti folyamatosan, de nem szólnék érte.
2021. szept. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Nálam ez szakító ok lenne
2021. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem aggodalomra ad okot, egyszer majd te is ott végzed és mutogatni fogja a következő csajnak, hogy dugtatok. Nekem is van ilyen exem, van rólam videója, hiába akartam, nem törölte, és mutogatta az új csajokat is.


Megszívod te is. Lehet nem idén, hanem csak 3 év múlva, de az ilyen emberrel nem szabad együtt lenni!

2021. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Nekem van egy intim videó az exemről mélyen eldugva, de nem néztem meg amióta van párom meg nem is akarom. De nem törlöltem ki úgy vagyok vele elfér ott ahol van.
2021. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Nekem is megvan, nincs ebben semmi. Nem mindenki nézegeti/mutogatja őket másoknak.
2021. szept. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
#4 nekem is van ilyen exem, ráadásul titokban vette fel. Nem tudom hogy meg van-e neki még, de ahogy ismerem tuti és persze van barátnője. Nálam is szakító ok lenne, vagy pedig nagyon rosszul esne ha megtudnám.
2021. szept. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

Aggodalomra adhat okot, ha a parom kemkedik utanam?

Szar erzes persze, de ezek trofeak. Ha torolne, ezen bankodna, hogy odalettek. Igy olyan, mintha szefben tarolna. Nem kell feltetlenul nezegetnie, de a halalos agy elott meg ki tudja.

Amugy helytelen felfogas, hogy az exet tokeletesen semmisnek kell tekinteni. Lehet lezart ugy, de volt, a tortenelem resze.

N

2021. szept. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
8-as vagyok. Termeszetesen en is megkovulnek, reszketnek az idegessegtol, az termeszetes. De nem keresek, kutatok, es en is, ha csak a fejemben is, orokke orzok emlekeket.
2021. szept. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
Ki az a gyökér aki enged/csinál szexvideot...
2021. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!