Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggasztana, ha a párod a semmiből elkezdene chatelni egy régi kollégájával, aki ellentétes nemű?

Figyelt kérdés

Kollégák voltak, már több éve nem ott dolgozik párom.

Most a nő ráírt páromra, hogy képzelje el ő is felmondott, azóta megállás nélkül beszélgetnek a régi munkahelyről, ki hogy van stb.

A nő is kapcsolatban van több éve és tud is rólam.

Napok óta beszélgetnek reggeltől estig és kicsit aggaszt az egész, mert korban is stimmelnek, csinos is a lány stb.

És párom ezt nem magától mondta, én néztem a telefonjába, így tudom.


Együttélés kategóriába is én írtam ki, csak eredetileg ide terveztem


2021. aug. 26. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hu ez velem megtortent. Igaz ugy lett eloadva a dolog, hogy csak baratok egy joban voltak. Az esetre ra kb 2 honappal mi szakitottunk (mas ok miatt). Utana joban maradtam az exemmel es egyszer mikor szoba kerult ez a csaj mar ugy hivatkozott ra, h az o "platoi szerelme"...

Ja es az is kierult, h talalkozni is akart volna vele az exem csak karantenban volt a csaj utana lemondta a csaj valami kifogassal a talikat😄

2021. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sztorihoz hozzátartozik, hogy mi is több éve együtt vagyunk, összeköltöztünk már, tehát nem ilyen pár hónapos dolog. Ahogy a csaj és a párja közt sem. Nem beszélgetnek semmilyen dologról egyenlőre amit soknak éreznék, csak aggódok.
2021. aug. 26. 21:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Már kérdezted.

Lehet alakul valami ha folyton egymáson lógnak, először munka aztán minden más téma lesz. Te is, meg az is hogy kutakodsz a telefonjában.

2021. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom h kérdeztem, bele is írtam a szövegbe, ha végigolvasnád.

Nem tud párom arról h kutakodok, azt se tudja hogy tudok a beszélgetésükről.

2021. aug. 26. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Én pl. most két hete kezdtem el csetelni egy volt gimis osztálytársammal (42N vagyok). Sose volt zsánerem a srác, most sem az, de mégis jó olyan dolgokról beszélgetni (vegánság, emberi kapcsolatok, helyesírás stb.), mintha még gimisek lennénk. Olyan dolgokról, ami nem fontos, de mégis :).

A férjemnek azért nem mondtam el, mert voltam már féltékeny ilyen miatt, tudom, alaptalanul, de az egom dolgozott, és nem akarom emiatt villogtatni, hogy nézd, beszélgetek egy volt osztálytárssal. Pedig semmi hátsó szándékom nincs.

2021. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Igen utána már láttam. Hát annyi hogy figyelj, lehet pár nap és lecseng.


3.

2021. aug. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk hasonló a helyzet, a férjem chatelget egy nővel már több, mint egy éve, és nagy összegben fogadnék, ha nem lenne akkora a távolság köztük, már több is lenne puszta levelezgetésnél. Barátságnak indult, de én már érzem, hogy több annál, pedig bele sem nézek a telefonjába, mégis. Hogy miből gondolom? Csak abból, hogy a hátam mögött csinálja, mellette pedig a kettőnk kapcsolatával minden baja van az utóbbi időben. Hogy mi lesz a vége, nem tudom. A legszebb, hogy két gyerekünk is van. Szóval nem törvényszerű, de kezdődnek így dolgok, nem is olyan nagyon ritkán...

2021. aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%

Én is úgy gondolom,hogy ez már elérte volna nálam az aggasztó szintet.

Nem zavar,ha vált néhány üzenetet a másikkal vagy beszélnek néha.

Lehet hogy tök jó viszonyban voltak munkahelyen.

De a reggeltől estig az már kb a mindent megbeszélünk szint.

Nekem ez már túlzás.

Felőlem csinálja,csak nekem ne kelljen ezt végig néznem.

2021. aug. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen formában, hogy nem szólt róla és naphosszat beszélnek, zavarna. Én is bedzélek volt munkatársakkal, de nem ilyen intenzitással. Nem vagyunk összetapadva
2021. aug. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!