Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen tényleg megtörténhet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen tényleg megtörténhet? írjatok valami biztatót nekem.

Figyelt kérdés
Nemrég szakított velem a barátnőm akit nagyon szerettem és vele képzeltem el mindent de már nincs.már lassan kezdem feldolgozni de hiányzik minden ami eddig volt(ölelés simogatás stb).úgy néz ki hogy talán kezd alakulni mással(bár még csak msn-eztünk)de nem tudom hogy eltudom e felejteni a régit. mert hiába értjük meg egymást neten keresztül félek attól hogy nem tudom kiverni a fejemből.könnyen el tudom majd felejteni egy új kapcsolattal?kinek hogy sikerült?mert én nem tudom most még elképzelni:(.
2010. aug. 30. 22:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azért mond meg az új lánynak, hogy te egyelőre nem vagy biztos magadban, és csak ismerkedsz, és ne várjon többet. ha ezt megmondod, akkor te is megnyugszol, hogy nem fogod etetni a kislányt. Ő meg szintén tudja merre hány méter.


Ha találkoztok, lehet hogy nagyon megtetszik, de az is lehet hogy nem az eseted. Ez ki fog derülni. Ha meg tényleg megtetszik, akkor nem fogsz a régire gondolni.

2010. aug. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok és ő volt nekem az első mindenben.
2010. aug. 31. 14:43
 13/13 anonim ***** válasza:

akkor ez nem korfüggő... ismerek egy srácot ugyanilyen problémával, csak ő 17 éves. még ő sem találta meg a megoldást...

16/L

2010. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!