Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha határozott férfit akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha határozott férfit akartok akkor, miért sírtok hogy ö a főnök a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Természetesen nem mindenki ilyen, de mindenkinek ismerős az a nő akiről most beszélek. Aki mindig panaszkodik hogy ilyen olyan meg amolyan rossz vele a párja, de véletlenül se hagyná ott semmiért se.

#férfi #határozottság #mártír nő #Határozott bunkó férfi
2021. szept. 7. 18:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%
Már meg sem kérdezem, ezt honnan szűrted le. Mint láthatod, én is elég határozott vagyok és visszafelé is ugyanezt várom el. Azt hiszem, eddig minden kapcsolatomba többet adtam bele, mint amennyit kaptam, mindenesetre elvárni nem szoktam többet, mint amit nyújtok, de ezt is alig ugorja meg valaki.
2021. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
73%

#1

Nem rosszból tényleg, de lehet egy kérdésem? (Így már kettő🤣) Akkor mit csinálsz, ha te azt gondolod, hogy nem uralsz le senkit, de igazából mégis? Mert ez olyan, mint amikor valakinek kicsi az érzelmi intelligenciája, és nem veszi észre, ha meg bánt valakit. 🤷‍♂️

2021. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
80%
8 en pont arrol irtam hogy a mimoza teszetosza nők nem akarják. Ill en.
2021. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
11. Honnan honnan? 40-50 éves nők életéből. Anyám meg a barátnői.
2021. szept. 7. 20:53
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
#14 Én 44 vagyok. De nem ezt látom.
2021. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
15. Én viszont csak ilyenekkel vagyok körülvéve. 😭
2021. szept. 7. 21:12
 17/28 anonim ***** válasza:
75%

#14

41 vagyok és nem az anyád. Az én köreimben (Budapest) mi már nem mentünk férjhez 20 évesen, kevés kivételtől eltekintve nekünk viszonylag kis gyerekeink vannak és nem hímsovimiszta házurával élünk együtt aki parancsolgathatna nekünk. (De az írásaidból úgy gondolom falusi vagy, ott más az élet.)

2021. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

17. Anyum 22 éves korában szült meg.

Az ismerősi körében is ez az általános.

De a környékbelieken azt látom hogy ma se jobb a helyzet.

És igen falun lakok. 😭

2021. szept. 7. 21:20
 19/28 anonim ***** válasza:
16%

#17

Falun még nincs internet, nincs áram se, max a helyi fideszes úrnak, akinek a háza előtt lophatjuk a wifit. Csak 3 tévé adó működik, az M1, a Duna és az M4, emiatt itt csak migránsoktól rettegő, szemkilövetős démonizációtól félő, szakmunkások, illetve alkesz alkalmisok élnek.


De a nagy liberális Budapesten, már sikerült az emancipáció. Karigeri biciklisávjaiban kivívtátok a feminiunot. 🤣🤣❤️

2021. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
19. Ezt viccnek szántad, de ahol én lakok ott még rosszabb a helyzet. 😘
2021. szept. 7. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!