Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan akadt ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadt ki?

Figyelt kérdés
Ma volt egy komoly elbeszélgetésünk a párommal. Én úgy éreztem gondok vannak közöttünk, ő nem érzett ugyanígy. A problémám annyi, hogy ő ilyen nemtörődöm fajta, kb mindent leszar. Van egy 2 éves kisfiúnk, akivel elég keveset foglalkozik. Ő folyamatosan azt hajtotta, hogy én nem értem meg őt, hogy reggeltől estig kemény fizikai munkát végez és nincs energiája semmihez. Hétvégén pedig szeretne pihenni, ami neki annyiból áll, hogy a ps4-et nyomja folyamatosan. Nagyon nem is járunk sehova, a rokonok szoktak hívni minket ide-oda vagy magukhoz, de oda sem szívesen jön velünk, vagy csak sok rábeszélés után. Én úgy érzem, hogy csak arra vagyok jó, hogy mossak, főzzek, takarítsak és gyereket neveljek. Ezt neki is elmondtam, erre hisztiből azt mondta, hogy neki ne főzzek többet, és úgy feküdt le, hogy inkább nem evett a főztömből. Elmondtam neki, hogy én is fáradt vagyok, nagyon eleven, akaratos és hisztis a kisfiúnk, nehezen bírok vele és azt is megkaptam már sokszor, hogy miattam ilyen a gyerek, mert nem bírom megnevelni. Úgy érzem minden az én nyakamba szakad és teljesen egyedül érzem magam. Én most még nem dolgozom, de januártól már ovis lesz a fiúnk és akkor már én is szeretnék munkába állni. Szerinte addig amíg nem dolgozom, nem fogom megérteni, hogy neki mennyire nehéz. Viszont ő sem lát bele az én helyzetembe, hogy nekem sem olyan egyszerű, ahogy ő azt gondolja. Annyira hajtotta a magáét idegesen, hogy én hozzá vágtam azt, hogy akkor miért is vagyunk még együtt? Erre azt mondta, hogy menjünk akkor, őt nem érdekli. Ő is tudja jól, hogy nincs hova mennünk, de ezek szerint őt ez sem érdekli. Nem tudom mitévő legyek. Nem az első eset, hogy meg akartam vele beszélni a dolgokat, de az lett a vege, hogy akkor lehet menni. Annyi mindent szóvá tudnék neki tenni, de inkább elfojtom magamba, mert nem akarom idegesíteni és nem akarok vitát. Én megértem, hogy dolgozik és fáradt, de emellett apa is és úgy is kéne viselkednie.
2021. szept. 7. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia..

Ugyanebben a helyzetben voltunk..

7hónapos a kislányunk,örökmozgó nehéz vele mindennap,folyton ölbe és mossál,főzzél,takarítsál...

Ha szabadnapos volt a párom aludt,xboxozott nagyritkán volt a gyerekkel,de ha sirt rögtön hozta..

Egyszer nálam is betelt a pohár megmondtam neki elválok,ennyi erővel egyedül is lehetek,hozzáteszem külön is alszunk,merthogy ő dolgozik és kikell pihennie magát (sokszor ébred a kislányom éjszaka,és hajnalba kel)

Nálunk siker lett a fenyegetésemmel,este még ugy feküdtünk le,hogy jó válunk másnap viszont ő könyörgött,hogy változtat..(kopp-kopp 3 hónapja semmi baj,tényleg foglalkozik a gyerekkel ha szabadnapos éjjel nappal velünk van)


A párod rohadtul nem jogosan akadt ki,itt aki jogosan akadhatna ki az te vagy..

A gyermeket ketten vállaltátok, a kicsinek pont annyi minőségi időre van szüksége az apjával,mint az anyjával.

Javaslom próbáld meg mégegyszer megbeszélni vele higgadttan és ha továbbra is aztmondja,hogy lehet menni akkor hagyd ott a francba!!

Ígyis-úgyis magadra vagy utalva,ne pazarold rá az éveket...

Kitartást,remélem sikerül rendeznetek..

2021. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szépen választottál és most megiszod sajnos a levét

ez egy bunko barom, nem foglalkozik se veled se a gyerekkel csak magával törődik

Anno apám reggel elment dolgozni 7-8 este 7-8kor haza és érdekes mód tudott játszani velem és az öcsémmel fürdetni meg hasonlok pedig 50+ éves volt és ő se egy irodában dolgozott... ezek csak kifogások a részéről lehet valaki fáradt de nem annyira h folyamat le szar mindent és mindenkit maga körül. Önző és éretlent viselkedés pláne olyanokkal akik neki a legfontosabbaknak kellene h legyen az életében. Jogosan akadtál ki, hisztizik nem csinál semmit és azt se érdekli h együtt vagytok vagy sem. Ennek így nincs értelme, költözz el vagy szülökhöz v albiba ha visszamész dolgozni. Aztán majd főzhet takaríthat magára a nagy fáradtságban meg persze fizetheti a gyerektartást.

2021. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jó jel, ha ennyire könnyen mondja, hogy menj el. Csak azért vagytok még együtt, mert nincs hova menned.

Kérdezz rá, hogy januártól ki fogja végezni a házimunkát és ki neveli a gyereket? Mert te is dolgozó ember leszel, és ugyanúgy jár a pihenés.

2021. szept. 8. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Detto ugyan ebben voltam én is. Mivel otthon neveltem a gyereket,neki természetes volt hogy mindent én csinálok otthon. De hát te itthon vagy egész nap, én szegény dolgozok, bár cserélhetnénk.. Blablabla. A facomat. Akkor változott meg a helyzet amikor vissza mentem dolgozni. Most már ő is kiveszi a részét az itthoni dolgokból.Ugy alakult hogy minden hétvégén dolgoznom kell, mire haza érek, megvan főzve a kaja,ki van mosva.
2021. szept. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első egy két sort elolvastam.

Instant szakítás.


Nem foglalkozik a gyerekkel? Az bullshit, hogy fáradt. Ez szimplán önhazugság. Egyszerűen csak nem motoválja a gyereke sem, mert egy felszínes, üres, semmirevaló genetikai hulladék.

2021. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"én hozzá vágtam azt, hogy akkor miért is vagyunk még együtt? Erre azt mondta, hogy menjünk akkor, őt nem érdekli."

Miért nem ő megy?

2021. szept. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!