Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki?

Figyelt kérdés

A párom hagymás rántottát csinált,oda mentem a tűzhelyhez,kérdeztem tőle,hogy hol van amivel keverte,gondoltam megkeverem én is amíg a tojásokat feltöri.

Amikor megkevertem,láttam,hogy a hagyma alja már feketedik,ezt mondtam neki,erre kiakadt,hogy én mindig csak kritizálom Őt,elkezdett kiabálni és ott hagyta az egészet...


Nem rossz szándékkal mondtam neki,de a tudtára kellett hoznom mielőtt szénné ég...


A kérdésem az,hogy jogosan akadt ki,hogy említettem neki,hogy feketedik a hagyma?



2021. jan. 11. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Aki ennyitől kiakad, ott súlyos frusztrációs problémák vannak. Kutyának nem kell ilyen elmebeteg nő.
2021. jan. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem idegbeteg
2021. jan. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem jogosan. De lehet, most telt be nála a pohár.
2021. jan. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

1. vagy rossz napja volt valami miatt

2. vagy valóban folyton kritizálod

Megoldás: bocsánatkérés, és mi a baj drágám kérdezése.

2021. jan. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Nyilván nem nagy dolog, de neki most ez mégis sok volt. Szerintem is vagy rossz napja volt. Vagy nem ez az első, hogy kritizálod azt, amit csinál. Jogos, hogy kiakadt. De az is jogos, hogy te nem érted, hogy ennyitől minek akadt ki.

Azért utána ezt meg lehet beszélni.

2021. jan. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
1: miből gondolod, hogy nő?
2021. jan. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem jogosan. Mindenesetre ha máskor is ilyen hisztigép, tuti nem szóltam volna neki. Egye csak égetten.
2021. jan. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy elég egyoldalú a sztori. Lehet hogy lekiabáltad, vagy flegmán odavetetted, hogy annyira nem képes, hogy ne égesse le a hagymát. Mindenki szépíti a saját szerepét a szemszögéből.
2021. jan. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A hansúlyodtól függ, de ha ezt normálisan mondtad, akkor a felhalmozódott stressz eredményezte. Nem véletlenül mondta azt, hogy mindig kritizálod. Gondold át, hogy miként viselkedtél vele az elmúlt időben.
2021. jan. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha olyan vagy mint az én párom, akkor jogosan. Ő nem kritizál, de mindent úgy állít be, mintha nem tudnám megcsinálni. Ha látja, hogy takarítok, elkezdett söpörni, ha főzök, még a vendégnek is szólt, hogy álljon mellém mosogatni, stb.. Nagyon sok időbe telt, mire eljutottunk odáig, hogy elmagyaráztam neki, nem vagyok fogyatékos, és egyedül is képes vagyok megcsinálni. Hiszen akkor is megcsinálom, mikor ő dolgozik. Igazából ő is mindig azt mondja, hogy csak segíteni akar, de mindig azt találja meg, aminek pont neki állok. És én már eljutottam arra a szintre, ha belekeverne a tojásomba, nem azt gondolnám, hogy segít, hanem azt, hogy szerinte még erre sem vagyok képes. Hozzáteszem, tényleg nem rossz szándékból csinálja, mert nem kritizál, de előbb utóbb el veszi az önbizalmat az a sok segíteni akarás. És ilyenkor jön a hiszti. Ha esetleg te is ilyen vagy, akkor hagyd, hogy egyedül csinálja.
2021. jan. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!