Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a sztoriról?

Figyelt kérdés

A párommal már négy hónapja vagyunk együtt.

A kapcssolatunk elején engem zavart hogy régi párjával meg tárgyalt telefonon, és msn-en.Én nem értettem hogy miért,és ezért veszekedtem vele.Ebben én is hibás voltam.Én nagyon szeretem,ezért a gondolat is fájna hogy esetleg hűtlen lenne.De igazából erre okot nem adott.Aztán felvetette az ötletet, hogy költözzünk össze.Nem azonnal, de egy idő után ez meg is történt.Szóval hozáköltöztem, de mielött összecuccoltunk volna egy hétig othon voltam, és nem találkoztunk.Furcsa érzésem volt.Nem bírtam ki, és megnéztem a gépén a naplózott beszélgetéseket.És amit találtam...Azt írta az egyik munkatársának hogy nagyon tetszik neki valaki a munkahején, és szívesen megismerné,mert aranyos.Utánna pedig azt h engem egyre kevésbé szeret, és abban sem biztos h össze akar velem költözni :( Majd végül leírta h ha alakalma lenne rá h összejöjjön valakivel, gondolkodott h ellen tudna-e állni, és úgy gondolja nem valószínű.Tudja h megnéztem a beszélgetést, és azt mondja h már nem így gondolja.De ez nagyon fájt nekem :( Nektek mi a véleményetek?


2010. aug. 31. 00:38
 1/10 anonim ***** válasza:

By: Vagans


Semmi:/ fas_zért nem lehet rövidebben leírni :/ de amúgy Fuck Yeah !!:D

2010. aug. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia

Nálunk ugyanez volt a helyzet,csak nálunk a barátom nézte meg a naplózottamat,amit nem is láthatott volna,csak ő titokban beállitotta h mentse a gép egy helyre,ahol nem is keresném.De nem is volt mit titkolnom előle,mert nem mondtam ilyesmiket,csak egyszer,h max csókkal csalnám meg,de ezt sem úgy mondtam,h meg is akarom tenni,meg h lenne kivel:(mégis sajnálom h ilyet valaha is mondtam,és én tényleg megbántam,ugyh a mi esetünkben megbizhat bennem újra.Azóta bizonyítottam is neki,és nálunk még az is különbözik,h ő már kiélte magát,nekem viszont ő az első fiú az életemben.Egy időben rossz volt a kapcsolat,akk mondtam ezt.Ha nálatok nincs semmi hullámvölgy ebben az időszakban,akkor szerintem jobb ha te szakítod meg a kapcsolatot a fiúddal,elvégre ő maga mondta h meg is csalna ha lenne rá alkalma.Ha semmi oka ilyet mondani,ha nem hanyagolod el,akk sztem már nem szeret,és ezért mondta,hiába h most tagadja,nagy eséllyel mésfél hónap és ugyanitt fog tartani,valszeg meg is tenné.De ezt neked kell érezned,és tudnod h milyen a barátod,ha nem tudsz benne megbizni,nem éri meg sztem sokáig folytatni.Próbáld meg,de ne költözz vele még össze,amugy sem sok idő a 4 hónap,aztán ha bizol benne,mehet,ha meg nem tudsz,akk tudni fogod mit kell tenned...csak vigyázz,nehogy még te szenvedj a végén,ha megcsal!sok sikert

2010. aug. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első hozzászoló!

Katanj le a témáról barom, ha nem tetszik!

Ki mondta hogy olvasd végig?

2010. aug. 31. 00:47
 4/10 anonim ***** válasza:
jah még annyit,h akármit is mondtam,akárhogy is éreztem akkoriban a barátom iránt,volt bűntudatom amiatt h ezt mondtam,de mégis nagyobb volt a dühöm amiatt h igy ellnőrizget...vigyázz erre,az ilyen miatt is elege lehet az embernek a másikból
2010. aug. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2. hozzászoló!


Hát....

Az a baj hogy nagyon szeretem, de tudom ha kiderülne még valami, akkor biztos véget vetnék a kapcsolatnak.

Ennyit talán meg tudok bocsájtani neki, de bizonyítania kell!

2010. aug. 31. 00:51
 6/10 A kérdező kommentje:

Már nem ellenőrizgetem.

Bízom a megérzéseimben.

2010. aug. 31. 00:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat veszett fejsze nyele. Semmi komolyat nem tervez veled a srác, hiába dugod homokba a fejed. Jobban járnál, ha keresnél olyasvalakit, aki szeret.
2010. aug. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De én tényleg szeretem.És állítólag csak a gondolat futott át az agyán.Legalább is nekem ezt mondjs.

De az illető nevét is ki akarta deríteni.

Ez az amit nem értek.Miért akarta tudni a nevét?

2010. aug. 31. 01:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Ebből hosszútávon semmi jó nem fog kisülni. Az is rossz előjel, ha ilyen csak átfut az agyán, nos, neki nem csak átfutott, hanem megfogalmazta, le is írta, be is vallotta ezt másnak. Másra gondol, nem szerelmes beléd..


Én nem ringatnám magam illúziókba a helyedben.

2010. aug. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De ti tudnátok szakítani a párotokkal, ha nagyon szeretitek?

Nem adnátok neki egyetlen esélyt sem?

Annyira kikészítette őt is ez az egész h elsirta magát, h nem akar elveszíteni :(

És ott lenne bennem h szakítanék vele lehet h nem is csalt volna meg, csak elbizonytalanodott egy kis időre,akor meg az fájna h nem adtam neki 1 esélyt :(

2010. aug. 31. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!