Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erről a sztoriról mi a vélemén...

Erről a sztoriról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

én tömb házban lakok van egy roti németjuhsz. keverékem este éjfél után (02:00) levittem a kutyám mert rájött a szapora

és levettem a pórázt a kutya szaglászott a dolgát végezte. mögöttem eljött egy 50-60 évkörüli hölgy és torkaszakattábol elkezdett sikitani ugy megijdtem hogy majd be sz@rtam a kutyám is csak nézet hogy mi van a hölgy két kis kutyát (egy palotapincsit és egy pulit) sétáltatot én csak néztem hogy mi baja van és a kutyám is hasonló képen reagált aztán a kutyám kicsit morgott és odajött mellém hogy ha rosszra fordulna a helyzet megvédjen a nő a kutyáival együtt elrohant (igazából a kutyái nem is nagyon szaladtak inkább húzta maga után a kutyái sem nagyon értették mi van) sikitva mintha élve nyúznák egy pillanatra sem maradt csendben végig sikított és futott meg valami olyanokat kiabált hogy vigye innen, menj el (ezt a kutyának mondta pedig az enyém is ledöbbent, meg se mozdult még 9 hónapos kölyök) mikor eltűnt a képből akkor is lehetett hallani a sikítást én meg ott álltam ledöbbenve azt sem tudtam mi van. Mi a véleményetek erről? Mit kell hasonló helyzetben csinálni? Történt valamelyik ő tökkel hasonló?


2011. aug. 30. 20:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem bolond..
2011. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
:)
2011. aug. 30. 20:16
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Hülye pitsa az a nő... Sehogy nem kell reagálni ilyenre.
2011. aug. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, én is úgy álltam volna ott mint aki sóbálvánnyá változott. Nem tudom mi lenne a helyes viselkedés.
2011. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

tisztelni kell az időseket DE CSAK AKIK MEGÉRDEMLIK!!!

sok vén ötye van akik olyanok mint az elmebetegek vagy nem is tudom mint akik agyf@szt kaptak :S

2011. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
ne is foglalkozz vele! az emberek sokszor a két véglet, van egy westiem, még kölyök, és sokan le macskázták, meg patkány stb., de van egy kuvaszom is, fogadni merek, ha azt meglátnák ez lenne a reakciójuk mint ennek a nőnek
2011. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként tényleg, lehet hogy volt a néninek valami beütése. Mert ha meg is ijedt a kutyádtól, mert nagy meg sötét van meg éjjel, akkor is ép eszű ember max szól a gazdinak, hogy fél tőle fogja meg, vagy elsiet, de hogy hangosan visítozzon az azért fura.
2011. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
csak annyi a bökkenő hogy mi lett volna ha a férjével vagy valakijével vissza, oda jön és elkezd fenyegetni vagy elkezd leállni velem verekedni mert már ismerősömmel is előfordult hasonló helyzet minden ok nélkül belekötöttek pedig csak arra ment aztán tovább állt és elkezdte követni egy csávó és mikor utol értte elkezdett keménykedni
2011. aug. 30. 20:22
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

de jó h az utcán szaratod a kutyát (és még sokan mások)

nagyon esztétikus mondhatom, de persze, legyen csak neked könnyebb, legalább nem kell takarítani, nem igaz?

2011. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Bezárt a Lipót, az őrűltek köztünk járnak:)
2011. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!