Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adjam elő a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam elő a páromnak, hogy amiert egész héten lesz.r, nem akarok vele hétvégén lenni, hogy ne forgassa ki?

Figyelt kérdés

Állandoan mindent kiforgat.


Ebből az lenne, hogy na nem is ő a hibas, mert eleve én nem akarok vele lenni, amikor tudnánk, ez az én döntesem es nem az övé mert ő szeretettel VÁR, azaz en határolom el magam a kapcsolattol meg tőle, en okozom a problémákat, en nem akarok találkozni, mert ő igen!

Szivesen vár, hianyzom es en vagyok a szemét gaz, ha nem megyek.

Es (ugye ha rendszeres lenne)ez, ha heti egyszer se vagyunk egyutt Miattam, akkor is az en hibám lesz, hogy havi egyre redukálom a kapcsolatot, mert en vagyok a szemét.

Ő meg az ártatlanság hogy készült várt.


Szóval ő EZ.


Ami meg a valoság:

Besokalltam abbol hogy magas ivben lesz.r hétkoznaponként, állandoan én "kaparok"(ami nő létemre megalázo), en kezdeményezek témákat, de ő EGYETLEN EGYSZER rámír egész héten, hogy elmondhassa, nincs is igazam, mert ő is írt!!

De a hideg valóság az az, hogy neki aztán az is "doszt"mindegy lenne ha hétkozben feldobom a talpam, megérti, nem erdekli, csak hétvégén legyek ott.



Nos annyira felforrt az agyvizem a héten attol hogy nem ir nem hiv leráz ignorál, hogy en hétvégen látni sem akarom, ugy érzem bunko tahó volt velem, es csak arra játszott, hogy a vádakat, hogy lesz.r, meg tudja előzni.



Vagy szimplan kamuzzak be vmit nemes egyszeruen hogy nem megyek mert csak? Es aztan ugye 2 hétig nem lát. Mert csak a hétvégenk van jódarabig.



2021. szept. 9. 18:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Oké akk becsüld meg.
2021. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj, aki téged hibáztat, ha jelzel egy jogos igényt, az egy nárcisztikus se..fej. Tudom, mert lehúztam ilyen mellett egy teljes évtizedet. Nem kellett volna. Ma már az első jelnél dobnám ki, akkor nem tettem.

Azóta viszont lett önbecsülésem és már eleve csak olyannal jövök össze, akiben van empátia, aki meghallgatja az igényeimet, aki képes kompromisszumokra.

Senki nem tökéletes, de azért vannak fokozatok és azért, mert másnak rossz kapcsolata van, azért nem kell elfogadni. A tied is lesz még rosszabb. SOKKAL rosszabb, ha benne maradsz. Egy nárcisztikussal ez törvényszerű.

2021. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme.Ez nem is kapcsolat.

Ettől még egyedül is jobb.

2021. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%

Miért akarsz egy olyan kapcsolatban élni, ahol az alap kommunikáció sem működik. Te jó ég...

Miért nem találkoztok hétköznap? Milyen elfoglaltságai vannak? Lehetséges-e, hogy hullafáradt? Ha igen, lehet-e ezekből valamit redukálni, hogy legyen normálisan ideje, energiája rád? Ha semmi ilyesmi, csak tényleg nem foglalkozik veled, akkor meg mit erőlködsz? Megnevelni nem fogod, boldog nem leszel, az egész életedet a hisztitől arcon pörögve fogod tölteni, mindenkire csak a panaszáradatodat zúdítva. Persze, ha neked ez jobb, mint egyedül, akkor becsüld meg, de fogd be a szádat, és csendben szenvedj. És de, a "ha ő nem ír rám, én nem találkozom vele" igenis játszmázás. Van, amikor van értelme, mikor ezzel tükröt mutatsz a másiknak, de jelen esetben csak értelmetlen hiszti. Az meg, hogy ez, vagy "egyedül döglesz meg" erős túldramatizálás. De ahogy érzed.

2021. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat.

Nem hiszti nem játszma.


Nem akarom látni egyszerűen ezek után hétvégén.

Majd kitalálok vmi kam indokot és kész. Nem bonyolitom akkor tul.

2021. szept. 9. 22:21
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Értjük, hogy nem hiszti, nem játszma. A te részedről. Az ő oldaláról meg úgy néz ki, hogy van egy csaj, akire tojok egész héten, mert nem érdekel, de hétvégén jöjjön át szexelni, ha nem, akkor megállapítom, hogy ő nem tesz értünk és ő a hisztis ha neki ez nem felel meg.

Aha.

Mit is vesztenél itt?

De, más férfiak és más kapcsolatok ennél sokkal jobbak. De ha gondolod, húzhatod még az időt vele.

2021. szept. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Igen, ugy nez ki az egész, mintha ő vmifele "alázatot"várna tőlem. Pontosan.


Más jobb kapcsolatok..az exekről már inkabb nem is írok. Legyen elég ennyi a más kapcsolatokrol röviden.

2021. szept. 10. 11:03
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod... ha neked így is megéri, akkor hajrá.
2021. szept. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mit akarsz. A kérdésed olyan bonyolult hogy kész enigma. Azért nem találkozol vele hétvégén mert hiányzik hétköznap?

Nálad is gondok vannak a toronyban, az biztos!

2021. szept. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
73%

Becsüld is meg, és vedd mélytorokra az itteni frusztrált nők által előadottakat, miközben a valóságban százezerszámra futnak normális férfiak.


Jah, hogy nálunk nem lehetne megalázkodnod?

2021. szept. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!