Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adjam elő a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam elő a páromnak, hogy amiert egész héten lesz.r, nem akarok vele hétvégén lenni, hogy ne forgassa ki?

Figyelt kérdés

Állandoan mindent kiforgat.


Ebből az lenne, hogy na nem is ő a hibas, mert eleve én nem akarok vele lenni, amikor tudnánk, ez az én döntesem es nem az övé mert ő szeretettel VÁR, azaz en határolom el magam a kapcsolattol meg tőle, en okozom a problémákat, en nem akarok találkozni, mert ő igen!

Szivesen vár, hianyzom es en vagyok a szemét gaz, ha nem megyek.

Es (ugye ha rendszeres lenne)ez, ha heti egyszer se vagyunk egyutt Miattam, akkor is az en hibám lesz, hogy havi egyre redukálom a kapcsolatot, mert en vagyok a szemét.

Ő meg az ártatlanság hogy készült várt.


Szóval ő EZ.


Ami meg a valoság:

Besokalltam abbol hogy magas ivben lesz.r hétkoznaponként, állandoan én "kaparok"(ami nő létemre megalázo), en kezdeményezek témákat, de ő EGYETLEN EGYSZER rámír egész héten, hogy elmondhassa, nincs is igazam, mert ő is írt!!

De a hideg valóság az az, hogy neki aztán az is "doszt"mindegy lenne ha hétkozben feldobom a talpam, megérti, nem erdekli, csak hétvégén legyek ott.



Nos annyira felforrt az agyvizem a héten attol hogy nem ir nem hiv leráz ignorál, hogy en hétvégen látni sem akarom, ugy érzem bunko tahó volt velem, es csak arra játszott, hogy a vádakat, hogy lesz.r, meg tudja előzni.



Vagy szimplan kamuzzak be vmit nemes egyszeruen hogy nem megyek mert csak? Es aztan ugye 2 hétig nem lát. Mert csak a hétvégenk van jódarabig.



2021. szept. 9. 18:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem mindegy mit írunk, a kérdező szerintem fel sem fogja a felét. Ő valami kitalált álomvilágban él, ahol valami csavaros, csak önmaga számára érthető magyarázatot talál ki, hogy miért is csudiszuper jó igazából ez a kapcsolat, és miért is nem játszma amit művel. Ami pedig az, mert ahelyett, hogy nyíltan megmondanád neki amit érzel, gondolsz a kapcsolatotokról, te elkezded mindenféle kamu hülyeségen törni a fejed, hogy hogyan törj borsot az orra alá. Én pedig garantálom, hogy teljesen le fogja szarni a csávód, és rövid időn belül beújít egy másik csajt. Elmondanám, hogy akinek van önbecsülése, az egy percet sem foglalkozna az ehhez hasonló marhákkal. Vannak teljesen normális férfiak, akikkel nem kell baromságonon törni a fejed, kölcsönös a szeretet és tisztelet. De ehhez persze dolgoznod kéne magadon, ami ugye munka lenne. Helyette siránkozol, és szarabbnál szarabb alakokkal állsz össze, hogy utána bizonyíthasd az elméleted, hogy minden férfi egy utolsó szemét
2021. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!