Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy bantalmazo ferfinal lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bantalmazo ferfinal lehet abban bizni,hogy megjavul?

Figyelt kérdés

Sziasztok,úgy gondolom a baratom bantalmazo.Eleg komoly a kapcsolatunk, lassan 3 eve vagyunk egyutt,itt el nalam mar 1,5eve ,csaladot szeretne mar nagyon stb.

Viszont aggasztó szamomra,hogy 1, alig kommunikalunk egymassal.Amikor meg igen pl mondok valami artatlan dolgot o kepes atkapcsolni azonnal egy ingerult,agresszív stilusba.Ilyenkor azt mondja,hogy vegyem magam eszre,miattam beszel igy,miattam lett agresszív ,ingerult. Ami nevetseges ,mert semmi bantot nem mondok neki,ez a korulbeul rakerdezek ,hogy ugye nem vastag szeleteket vagtal nekem? Mire nagyon feszult ,ideges lesz es emelthangon reagal,hogy mit kepzelek rola,hogy o direkt vastagot vag?Es onnantol egyre feszultebb,ingerultebb stb. Ha figylemenkivul hagyom es nagyon aranyosan reagalok ezekre es ugy teszek mintha semmi nem lenne akkor altaban hamar lecsillapodik. De ha megkerdezem vagy szolok,hogy kerlek ne legyel feszult vagy miert vagy az akkor hihetetlen mertekig kepes elmenni.

Mostmar a csaladja elott is kepes belemallni, marmint ingerulten ramfordmedni,ha nem egyezik valamiben a velemenyem az ovevel. Kepes aprosagokon duhongeni,szidni mindent es mindenkit. Pl kesik a futar,akkor 20 percig a vergodeset kell hallgatni,szidja a futart ,hangosan duhong stb.Ha szova teszem nornlisan,hogy nyugalom,meg semmi oka kikadni akkor kapom,hogy neki joga van idegesnek lenni akarmire mit zavar az engem stb.

Velem,ha valamin vitazik akkor mar olyan szintekre elmegy a csúnyaszavakkal ,hogy szerintem mar nincs a foldon olyan dolog amit ne mondott volna ram .

De persze amikor csendben ulok mellette vagy keveset vagyunk egyutt olyankor aranyos,kedves.Napkozben mindig ramir,felhiv elmondja szeret,otthon is normlis ilyenkor. De amint valamirol beszelek nem lehet tudni mibekot bele es lesz ingerult,aggressziv,kiabalos. Ha epp nem ilyen akkor meg gyakran elvicceli,semmibe veszi nem is figyel arra amit mondok.

Mostanaban kezdtem realizalni ezt az egeszet,es ugy erezni hogy veget kellene vetni a kapcsoltnak.Ha megkerem valtozzon azt mondja fizessem a terapeutat neki,mert neki nincs ra penze(en jarok). Vagy azt mondja,hogy nem erdekli az en velemenyem ,baromira nem erdekli mit mondok,rola lepereg..

Aztan ha ezeket masnap felhozom akkor tagadja es kiforgatja,hogy o nem ugy ertette ,maskent mondta nem igy.Akkor meg abbol lesz a vita,hogy minek kerdezem vagy hozom fel,ha nem fogadom el a valaszat….

Szoval van remeny? Megvaltozik az ilyen emebr valaha vagy ne is almodozzak?


2021. szept. 9. 21:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs remény.
2021. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fog megváltozni.
2021. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Minek valtozna? Igy is vele vagy.
2021. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő csak simán nárcisztikus, akiből persze idővel lehet bántalmazó. Viszont a nárcisztikusok terápiára alkalmatlanok, nincs bennük empátia és belátás, ami a sikeres terápia alapfeltétele.
2021. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
4, most,hogy ezt irod hogy nincs bdnnuk empatia es belatas ez nagyon igaz.Marmint tenyleg nincs benne.Marmint gyakran dobalozik vele,hogy bocsanat na fogadd el es felejtsd el.De a bocsanata olyan ures csak egy szo.Egy nulla kb.Amikor bant a vitaknal semmi nem erdekli ot,csak gyotor es hiaba szlok vagy sirok mert mar nem birom ot nem erdekli. Es alapvetoen is mindig olyan hidegnek tunik ,marmint erzelmileg. De persze erre is van magyarazata amit eddig tlejesen elhittem. De lehet tenyleg narcisztikus kicsit ,vagy nagyon.. elegge abbol all az elete,hogy meg nagyobb es nagyobb legyen a munkajaban is,kismillio teruleten elso legyen stb mindegy lehet benen valami.
2021. szept. 9. 21:51
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

A második bekezdésig olvastam el.

Nekem ennyi elég volt ahhoz,hogy eldöntsem,ez már most egy rakás sz..

Nincs de,meg ha és majd...

Eddig is kár volt,ne hozd magad még rosszabb helyzetbe!

2021. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

5: A nárcisztikusok nem feltétlenül önimádók és törtetők, ennél árnyaltabb a kép, de az empátia és a belátás hiánya mindig jellemző rájuk.

Ha másért nem, azért hagyd ott a fenébe és még véletlenül se gondolkodj vele családalapításon, mert egy nárcisztikus szülő a gyerekét is tönkreteszi. Tudom, mert volt benne részem sajnos...

2021. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, kivéve, ha a nő megtanul valamilyen küzdősportot, és helyreteszi a pasit.
2021. szept. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%
Unalmas!
2021. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak rosszabb lesz. Nin cs semmi remény.

Én csak azt nem értem, hogy egyes nők hohyan és miért viselik el a rendszeres megalázást, minősíthetetlen beszédet. Első után küldeném el.

2021. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!