Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel bántott meg leginkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel bántott meg leginkább a párod?

Figyelt kérdés

2021. aug. 24. 11:01
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
99%

Az exem egy csinosabb csaj miatt fordított hatat nekem, hogy neki megfeleljen.


A mostani párom volt, hogy a szemembe hazudott, mikor megkérdeztem beszélt-e/ találkozott-e xy csajjal.

2021. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
95%
Cserben hagyott amikor mélyponton voltam anyagilag és inkább eldobott olyanért, aki közelebb lakik hozzá és anyagilag stabilabban áll.
2021. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
95%
Hazudta, hogy szeret és közben volt egy nője aki kiment kűlföldre és addig engem beújított. Amikor rájöttem kihajított úgy kijárási tilalom volt és mínusz 10 fok és én 50 kmre laktam. Cserébe ráírtam a nőre aki kidobta.
2021. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
97%
Viszonya volt egy csajjal aki fiatalabb mint az idősebbik gyerekünk
2021. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a szarban hagyott magamra
2021. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a szülinapomon nem köszöntött fel, plusz lejött tesóm, meg egy közös barátunk megköszönteni,beszélgettünk, ittunk, erre bejött,elzavarta őket, és volt képe azt mondani mi az hogy én két férfival italalozok együtt?? Az egyik öcsém volt.. 😑
2021. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Azóta már ex.


Nem jött el a diplomaosztómra, pedig 25 percre dolgozik az egyetemtől, és addigra pont végzett volna. Még ha az elejét kihagyja, akkor is várhatott volna a dipomaosztóm után a kijáratnál.


Amikor megbuktam forgalmi vizsgán, azt mondta, hogy biztosan direkt csináltam, és hagyjam békén ezzel.


Mentünk Pestre egy koncertre, utána való nap volt uncsimék esküvője. Egy barátnőmnél aludtunk, aki szintén jött a rendezvényre. Úgy volt, hogy előbb hozzájuk megyünk, és lerakjuk a csomagokat, de végül rosszul lett a barátnőm, és írt, hogy inkább a helyszínen találkozzunk. (Többféle alapbetegsége is van, én így fogadtam el, és tudom, hogy nem csak kifogás volt.) Erre exem velem kezdett el üvöltözni a tömött buszon, hogy én milyen szörnyű ember vagyok, nem tudok szállást találni, és hová fogja letenni a csomagjait. A végállomáson amúgy keresztanyukám várt, de ő sem minden csomagot tudott elvinni, mert az autó tömve volt már süteménnyel és lagzis kellékekkel. Na, exem rá is úgy nézett, mint a véres rongyra, és vele szemben is emelte a hangját. Irtóra ciki volt. A koncertre várva panaszkodott, hogy ő mennyire fáradt, morgott, stb. Barátnőm párja is fáradt volt, és ahogy később megtudtam, akkor már szakítófélben voltak ők is, de még így is sokkal illedelmesebben, szebben viselkedett, mint az én exem. A mai eszemmel ezért már gondolkodás nélkül kidobnám... Ja, amúgy a szállást meg sem köszönte, pedig semmit sem kértek tőlünk, és nagyon kedvesek voltak végig.

2021. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan chatelt lányokkal akik a barátai, majd hónapokkal később tudtam meg, hogy nem egyel lefeküdt/viszonya volt előttem akár 1 éjszakára de nem kellettek neki hosszú távon és jóban maradtak.

Nem csalt meg, de nekem nem oké hogy olyan emberekkel beszélget mellettem, akiket látott intim helyzetben. Illetve mikor szóltam érte akkor nem befejezte, hanem eltitkolta.

2021. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan a volt feleségéről beszélt, h milyen intelligens, szép, jó anya, talpraesett stb stb

És, h mit kellett volna csinálniuk, hogy ne válljanak el

2021. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 Senior Séf ***** válasza:
100%

Off: Fura dolog ez a megbántás. Fájó sebet csak az tud okozni, akit igazán szeretünk, aki közel áll hozzánk, aki fontos nekünk. Az iyen személynek pedig sok mindent elnézünk.

A másik dolog: Legtöbben nem azért taposnak a tyúkszemünkre, mert gonoszak, vagy mert rosszat akarnak nekünk, hanem azért, mert amíg a saját érdekeik érvényesítésén fáradoznak, nem veszik észre, hogy közben a miénket sértik. De hát ugye mindenkinek nem lehet jó ugyanaz.

A harmadik a nézőpont. Sok dolgot csak azért érzünk bántónak, mert ellenünk irányul. Ha valaki lequrvázza a szembeszomszédom unokahúgának

2021. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!