Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan van kibukva a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan van kibukva a barátnőm?

Figyelt kérdés
Pár hónapja együtt élünk, kéthetente délután-esti műszakban dolgozik hétfőtől péntekig na most az ilyen heteken én 1 szer felugrok a munka után a szüleimhez. Vagy volt olyan hogy egymás után mindkét héten 1szer 1szer. Ezen van kibukva(azt mondja nem szakadtam még le) Nyilván együtt is néha néha feljárunk. Ő Szüleihez 2 hetente szombat vagy vasárnap járunk fel szinte egy teljes hétvégi napon ott vagyunk. Igaza van? Zavarja hogy én mikor egyedül vagyok (nélküle) akkor felugrok a szüleimhez egy héten egyszer vagy 2 hetente egyszer.

2021. szept. 9. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt a mindenit...


Mas örülne ha ez lenne a legnagyobb gondja a párjával.


Szerintem nincs igaza.

Nem is értem.. Otthon sincs akkor mit zavarja hogy mit csinálsz??

2021. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 moozygoo ***** válasza:
100%
Bolond nő
2021. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De... Mégis mivel indokolja, miért baj ez neki?
2021. szept. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Remélem, nem Petinek hívnak, és nem egy bizonyos vasútvonal mentén laktok - mert akkor van egy ótvar rossz hírem: Ez idővel még rosszabb lesz - a többit egyelőre megtartom magamnak. ^^
2021. szept. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember akkor jön rá,hogy miért nem ment a szüleihez,amikor már nincs kikhez menni!!!Ezt ne felejtse el!

Nem.Nincs jogosan kibikva!Nem arról van szó,hogy elhanyagolv a dolgaitokat,allandóan a szüleidnél lógsz!Akkor mész,amikor ő nincs is otthon.

A kocsma helyett pldául!


Nincs igaza egyaltalán!!

2021. szept. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Elmebeteg az ilyen nő.

Nekem is volt hasonló probléma egy kapcsoatomban.

Az volt a baja, hogy szüleim kb hetente 2x felhívtak este 7 után és szombatonként kimentünk ebédelni hozzájuk de nem minden héten.

Ugyan ez a szöveg, hogy nem tudok elszakadni tőlük ?

Azt javaslom, hogy beszéld meg vele ezt mert a továbbiakban csak roszabb lesz.

Továbbá, csatlakozom az előttem válaszolóhoz, hogy addig kell menni meg beszélni velük amig van rá lehetőség, persze ehez kell normális gondolkodás is hogy megértse.

#nincsigaza

2021. szept. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Párom 43 éves. Egy faluban lakunk a szüleivel, akik már nem fiatalok. Mi nemrég jöttünk össze, párom ugye dolgozik, megszokott dolog volt, hogy hétköznap náluk ebédel, anyósom ilyen tipikus tyúkanyó típus, azzal szeret, hogy főz :). Most, hogy együtt élünk, most is hétköznap ott eszik, mert én is dolgozom, anyukájának pedig ez örömet okoz. Sőt van, hogy leugrik visz nekik ezt-azt, lenyírja a füvet náluk stb. Nem tudom ez miért baj, mi az, hgoy nem tudsz leszakadni.

A szülókről leszakadás nem azt jelenti, hogy teljesen elhanyagoljuk őket, hanem azt, hogy tudunk dönteni nélkülük, és nem függünk tőlük, és tudunk mondjuk nemet mondani, ha a párunkkal van programunk, meg nem a családi élet helyett vagyunk náluk, hanem ezt beillesztjük.

Az én szüleimhez is megyek vagy megyünk havonta 2-3-szor, vagy ők jönnek, mert ők még fiatalabbak szerencsére nincs gondjuk, ők még dolgoznak, és ha segíteni kell valamiben, akkor pedig segítünk nekik.


Szóval barátnőd felfogása a nem normális. Ezt el kellene neki magyarázni, mert ebből csak baj lesz.

2021. szept. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok, én a szüleimmel hetente legalább egyszer beszélek videóhívásban. És ez a minimum.
2021. szept. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem a problémáit... Szánalmas!
2021. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!