Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha introvert a párom es ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha introvert a párom es ez miatt minden nőre ugy néz mint aki először lát nőket hagyjam el?

Figyelt kérdés

Introvert.

Nem jár társaságba csak szűk családi kör es kocsival is mászkál es home office ban.


Tehát alig vannak tarsadalmi kapcsolatai. Ha csupan vmelyik ismivel is összefut az neki már hatalmas élmény. Tehát a legoitibb tarsadalmi jelenségek is, neki már esemény, meg huha történt valami amirol lehet beszélgetni.


Szabadidejében 4 fal..


És ez vezet oda ha elmegyunk pl akárhova gyalog jonnek szembe ugye az emberek. Es soha nem természetesen kezeli, hogy igen nőneműek is vannak köztük, megyunk lazán tovább, hanem majd'kiesik a szeme, minden női csöcsön elidőz, szemkontaktusra is utazik.


Komolyan, mint aki állatkertben lenne es először látna majmokat.


Nekem ez irtó megalázo, kérésre nem változtat, sőt letagadja.


Képtelen természetesen viselkedni, mindenkit észre kell vennie, olyan nem létezik, hogy valaki mellett csak úgy elmennénk egyszeruen.


Annyira viszont nem introvert hogy ne ismerkedne nyitna. Elvegre engem is megismert.


40 feletti..



#csöcslesés
2021. szept. 10. 18:56
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

*home o-ban dolgozik

Azaz alig van köze a tarsadalmhoz ami az életvitelét illeti

2021. szept. 10. 18:57
 2/25 A kérdező kommentje:
*legpitibb tarsadalmi jelenségek neki már esemeny neki
2021. szept. 10. 19:00
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul introvertaltnak hivjak.. na nem a parodat, ot egyszeruen szerencsetlennek.
2021. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
27%
Hagyd el! Jobbat érdemel.
2021. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Csak erősen agyalok azon hogy en neki állok ismerkedni es dobbantani es keresni mást.


En nem érdemlem ezt meg. De sztem egy nő sem.

2021. szept. 10. 19:08
 6/25 anonim ***** válasza:
9%
Unalmas!
2021. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%

Ne magyarazdd azzal, h introvertaltalt, meg homeoffice stb.

A pasik, akkor kezdenek el bameszkodni mas nok fele, ha a jelenlegit mar nem ugy szeretik, mint a kapcsolat elejen.

2021. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem introvertáltságtól van, hanem egyszerűen nálad sokkal jobbnak tartja azokat a nőket.
2021. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Dehigy is. A legutolso nyanyát is lesi. Válogatlanul.


Ne ti ismerjétek már őt..

2021. szept. 10. 19:21
 10/25 A kérdező kommentje:
8 ha a masikkal lenne akkor meg engem lesne mert én jönnék szembe. Ennyit errol
2021. szept. 10. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!