Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtok nemet mondani?

Figyelt kérdés
Szóval amikor van valaki, akit szeretsz, de ő csak fájdalmat okoz neked, viszont folyton ki be sétál az életedbe, hogy lehet őt kizárni teljesen? Én elkövetettem azt a hibát, hogy újra meg újra vissza fogadtam, ahányszor csak visszajött. Tudom, hiba, és próbáltam kemény maradni, de mindig sikerült neki megtörnie a jeget. Most is elment nemrég, már nem tudom hányadjára, de tudom, hogy újra fel fog bukkanni és félek, hogy újra gyenge leszek, pedig már nem akarok többet szenvedni miatta, de nagyon nagy hatással van rám, akaratom ellenére is csak úgy iszom az édesgetős szavait mindig. Kinek, hogyan sikerült végleg lezárni egy ilyen kapcsolatot?

2021. szept. 10. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van az a pont, amikor már egy darab szarnak érezném magam, ha a sok megalázás után is visszafogadnám. Mondhatnám úgy is, hogy az emberi méltóságom már fontosabb, mint a szeretet. Van akinél ez az első elköszönés után jön, másnak a tizedik után, nem egyforma az ingerküszöbünk. Vki egy sértő megjegyzés miatt is szakít, mások még akkor se ha már csizmában rugdossák, vagy a hajánál fogva húzzák le a lépcsőn. Azt te érzed, hogy nálad hol van ez a pont.
2021. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm...pontosan leírtad azt, amin elmúlt fél órában gondolkoztam.

Hogy mit csinálok majd vajon ha megint megjelenik. Mert meg fog, érzem.

Kb. olyasmire jutottam, amit az első írt, remélem az fog a szemem előtt lebegni. Tovább ne hagyjam már alázni magam, végre fontosabb legyen az emberi méltóságom.

2021. szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Tiltás, törlés, esélye se legyen felvenni a kapcsolatot.
2021. szept. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Le van tiltva mindenhol, tegnap láttam WhatsAppon, hogy feloldott pedig ő tiltott le először, én pont emiatt tiltottam, mert tudtam, hogy pár hét és úgyis ő keres újra. Persze nekem most is tiltva van, de megjelent a profilképe szóval feloldott, ami azt jelenti, "hiányzom neki", és sms-t úgyis tud írni, mert nem tudom másnál hogy van de nekem megjonnek az sms-ek attól is aki le van tiltva, ki írja hogy üzenet egy tiltott számtól. Vagy egyet gondol és idejön, mert ezt csinálja, ha egyszer fel akarja venni velem a kapcsolatot képes idejönni, volt már hogy éjjel állított ide. Amúgy is sejtettem, hogy jelentkezni fog, már eltelt egy kis idő, most hogy ezt láttam már csak idő kérdése, hogy mikor bukkan fel.
2021. szept. 11. 08:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Üdvözöllek a múltamban. Ugyanezt játszottam/játszottuk az exemmel. 10 hónapja van vége a kapcsolatnak, kb 2 hónapja érzem jól/jobban magam. Idő, de megéri. Tiltás mindenhol, ha mégis valahogy keres, ignoráld. Nehéz lesz, de megéri.
2021. szept. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

már attól, hogy elkönyveled, hogy úgyis keresni fog, itt elköveted azt az energia kötést, hogy várod.

Nem tudom, hogy lehet elmagyarázni, hogy érthető legyen...

De energetikailag úgy néz ki, hogy várod...hogy jelentkezzen, tehát tudatalatt örülsz, hogy keres, jólesik, ezzel pedig kötöd őt magadhoz.

Ha eljutsz oda, hogy látni sem akarod, és ezért mindent elkövetsz, hogy ne örülj annak, hogy felold és stb....

szóval amig gondolatban is nem teszed tiltásra addig jönni fog...

2021. szept. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem teljesen igaz. Én már hónapok óta le is zártam magamban, nem akartam, hogy jelentkezzen, nem vártam, nem gondoltam rá. Majd a semmiből váratlanul minden gondolatom körülötte forgott. Délután jelentkezett. Vagy épp két nap múlva. És ez nem egyszer megtörtént ezzel a személlyel.
2021. szept. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7.-es ez azt jelenti, hogy azért gondoltál rá akaratodon kivül, mivel megérezted, hogy gondol rád..szimplán ennyi, annyira egyhullám hosszon vagytok/voltatok, hogy megérzed mikor érkezik.

Akkor szoktak jelentkezni, mikor érzik, hogy az az illető akivel szimbiozisban voltak lelkileg, vonul ki az életükből ekkor szoktak nyomulni, és kétségbeesetten keresni, mert tapasztalják, hogy megszünik körülöttük az az energia amiben eddig lubickoltak...

ezek az érzések erről szólnak, na meg arról, hogy mennyire tudod uralni a kivülről jövő kisértéseket...nevezhető egyfajta próbatételnek idézőjelben, mennyire vagy képes uralni/uralkodni a hatásokon...

ha meggyengülsz elbukod..újból jöhet a tanítás, megint megkapod feladatnak, mindaddig amig képes nem leszel megoldani a feladatot, addig fognak az életedben ismétlődni ezek a leckék..

aki tudatos megfigyelheti ezeket, ha valami mindig bumerángként ismétlődik bárhová megy azt a feladatot nem oldotta meg..tehát addig ismétlődik amig meg nem oldja...

2021. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6-os, hogy tudom gondolatba tiltásra tenni?? Nem tudom, ha valamiről eszembe jut, órákig rajta kattog az agyam. Már 2 hónapja külön vagyunk, de még mindig vele fekszem és vele kelek gondolatban. Nem volt hosszú kapcsolat, ezért fura, hogy ilyen nehéz elengedni, kb 5 hónapot tartott.
2021. szept. 14. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!