Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek már bántalmazásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek már bántalmazásnak számítanak?

Figyelt kérdés
Szándékos, de ok nélküli ignoráció, majd mintha mi sem történt volna. A szavak és a tettek nincsenek összhangban. A másik igényei semmibe vannak véve. Ezek a lelki bántalmazás kategoria alá esnek?
2021. szept. 12. 07:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Igen.

Patricia Evans: Szavakkal verve.

Elég jól leírja.

2021. szept. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam hogy annak számít, csak nem voltam biztos benne, hiszen pl mindenre ezek közül az ember kap a másiktól magyarázatot. Ezért csapdás ez.
2021. szept. 12. 07:15
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
teljes mértékben az.
2021. szept. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. szept. 12. 08:33
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Az, hogy nem ugralnak korul, nem bantalmazas.
2021. szept. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hol van körúlugrálás? Az alapvető igények is le vannak degradálva.
2021. szept. 12. 08:51
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
6os és neked mi át alapvető igény?
2021. szept. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az hogy a kiirásomban szereplő dolgokat ne tegye a masik. De persze ahogy erzem te a bantottakat hibaztatókhoz tartozhatsz.
2021. szept. 12. 09:19
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra gondolsz, hogy minden átmenet nélkül eltűnik rendszeresen és hosszú időre, nem reagál, nem foglalkozik az üzeneteiddel, akkor lehet. Nekem gyakorlatilag már az élettől is elment a kedvem, nem tudok enni, aludni, mert folyamatosan magamat hibáztatom, másrészt fogalmam sincs, így mit akar vagy mit nem akar tőlem...
2021. szept. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9-es igen, hasonlóan vagyok én is, bár az élettől semmi nem tudja elvenni a kedvem. Az a rossz érzés hogy mindenre van vmi elfogadható magyarázat, és ha nem hiszed el ezeket, akkor te leszel hibáztatva hogy te vagy a rossz. Tudom milyen ellehetetlenitő érzés.
2021. szept. 12. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!