Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tartanátok a “semmiert” a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartanátok a “semmiert” a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A barátomnak van 1-2 női ismerőse, de főleg az egyikkel szinte hetente írogatnak egymásra, csak “haveri” alapon, a barátomnak megvan az a rossz szokása, hogy minden magánügyi gondját szétkürtöli a facebookon.

A szóban forgó hölgy egy kamaszkori ismerőse, akivel pár évet együtt járt elemiben.

Most már 53 évesek, nem értem milyen közös témáik lehetnek ennyi év után, ha nincs köztük semmi

Ti tartanátok a kapcsolatot csak úgy unalomból egy régi ismerőssel, anelkul, hogy bók, szex lenne, valami terv?

A nőnek van élettársa, már nem tudni hányadik de folyton nyomatja magat facebookon, fotózza magat



2021. szept. 12. 10:23
 1/9 A kérdező kommentje:
A baratom is folyton “két kapcsolat” közt vlt mert nem tartottak a kapcsolatai, különböző okokból
2021. szept. 12. 10:25
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen,nekem vannak ilyen "kapcsolataim".De én barátságnak nevezném őket.Jót tesz a lelkemnek,hogy van kivel megbeszélni a dolgaimat.Segítjük,támogatjuk egymást lelkileg.Csak ennyiről szól.

És én kicsit érzékenyebb vagyok,a nőkkel jobban szót tudok érteni,ezért van jelenleg 2 nővel is baráti kapcsolatom.Csak beszélgetünk,ennyi.

36F

2021. szept. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem látom be hogy mi abban a rossz ha valaki férfiként nőkkel is jóban van/jóba tud lenni és barátok.



Az viszont kifejezetten unszimpatikus amikor valaki a magánéletét kiteregeti közösségi oldalakra. Mindegy hogy hány éves. Tehát én ilyen emberrel eleve össze sem jönnék. Nem erre való a fb.

2021. szept. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Mármint hogy vannak-e barátaim akár az ellenkező nemből is? Igen, vannak.
2021. szept. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Én nem tudtam eddig, hogy csak azzal lehet közös téma, akivel dugunk is.
2021. szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Közös téma lehet, de mi a motiváció

En hittem a legvégsőkig a ferfi nő barátságban, de vegul a pasik mindig mondtak hogy “ felnőttek vagyunk” es kiderult mire megy ki

2021. szept. 12. 11:47
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy újat mondok, de normális emberek ezt hívják haveri vagy baráti viszonynak.
2021. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
25 éve a legjobb barátom férfi /nő vagyok . Sosem volt köztünk más csak igaz barátság.
2021. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van egy gyengébb baráti kapcsolata. Ez nem "semmiért".
2021. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!