Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom napi 3-5 órát játszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom napi 3-5 órát játszik és engem elhanyagol. Szerintetek mit kellene tenni?

Figyelt kérdés

A párom igazi gamer, amit csak azután tudtam meg, miután összejöttünk. Hamar össze is költöztünk, és egyből kiderült a dolog.

Nincs olyan nap, hogy ő ne játsszon 3-5 órát (a 3 a minimum). Én próbáltam finomabban jelezni, hogy rosszul esik, hogy emiatt elhanyagol.

Szerinte nem hanyagol el és teljesen normális az, hogy ennyit játszik.

Viszont így abszolút nem töltünk együtt időt. Délután hatra ér haza, aztán este 10-11-ig játszik. Utána pedig én már fáradt vagyok, hiszen másnap reggel kelni kel. Plusz baromira rosszul esik, hogy én csak a második vagyok.

Szerinte én lelki nyomorék vagyok és nekem kellene változtatni.

Valakinek van tanácsa, hogy mit lehetne tenni?



2021. szept. 13. 19:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Megszoksz vagy megszöksz.
2021. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

Én is ilyen voltam csak akkor távkapcsolatban, ha együtt éltünk volna biztos nem csinálom így.

Le kell ülni vele beszélgetni, hogy elhanyagolva érzed magad és foglalkozzon többet veled vagy megbszhtja a számítógépét. Ez nem vicc amúgy durva függőség. Én leszoktam róla mert tudom mit okoz.

2021. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem finoman jelzed, hanem komolyan, határozottan közlöd vele. Keressetek valami kompromisszumot (pl. x naponta játszik, x naponta csak a tiéd, vagy napi x órát játsszon... ami nektek megfelel)


2. Ha ennyire nem passzol az életmódotok - ami megesik - akkor szakítsatok, és keressetek ideális partnert.

2021. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%
FÉRFI partnert keress, ne "gémer" gyereket!
2021. szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%
Mire hazaér, add el a gépét! >:)
2021. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

2/3-nak

Köszönöm a válaszodat. Sokszor próbáltam vele beszélni, de szerinte nem függő és teljesen normális, amit csinál.

Szerinte napi szinten nem kell időt tölteni együtt.

Illetve rám fogja, hogy miattam játszik, mert én beszólok neki érte.

Persze, amikor hetekig hozzám sem szól érdemben, nem tudok csendben tűrni.

2021. szept. 13. 19:23
 7/24 A kérdező kommentje:

4/6

Manapság szinte mást nem is találok

2021. szept. 13. 19:24
 8/24 A kérdező kommentje:

5-ös

Szívem szerint kidobnám az ablakon az összes sz@rjával együtt.

2021. szept. 13. 19:25
 9/24 anonim ***** válasza:
71%
Tedd meg 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne dobd ki az ablakon. Szakíts... . Nem mersz?
2021. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!