Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom napi 3-5 órát játszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom napi 3-5 órát játszik és engem elhanyagol. Szerintetek mit kellene tenni?

Figyelt kérdés

A párom igazi gamer, amit csak azután tudtam meg, miután összejöttünk. Hamar össze is költöztünk, és egyből kiderült a dolog.

Nincs olyan nap, hogy ő ne játsszon 3-5 órát (a 3 a minimum). Én próbáltam finomabban jelezni, hogy rosszul esik, hogy emiatt elhanyagol.

Szerinte nem hanyagol el és teljesen normális az, hogy ennyit játszik.

Viszont így abszolút nem töltünk együtt időt. Délután hatra ér haza, aztán este 10-11-ig játszik. Utána pedig én már fáradt vagyok, hiszen másnap reggel kelni kel. Plusz baromira rosszul esik, hogy én csak a második vagyok.

Szerinte én lelki nyomorék vagyok és nekem kellene változtatni.

Valakinek van tanácsa, hogy mit lehetne tenni?



2021. szept. 13. 19:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%
Kihúznám a konnektorból a gépet, remélem elmegy az összes rekordja, jól bemutatnék neki és húznám magam után a kisbőröndömet.
2021. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem kéne vele lenned. Az én barátom is rendszeresen játszik, de nem ennyit és soha nem hanyagolt el miatta. Soha nem éreztem, hogy a játék fontosabb lenne nálam. Amúgy az még megoldható lenne, hogy túl sokat játszik, de csak ha ezt ő is beismerné és akarna változtatni. Na most ő elég egyértelműen kifejezte, hogy esze ágában sincs, neki ez így normális és szokd meg te. Én legkésőbb akkor szakítottam volna vele, mikor lelki nyomoréknak nevezett csak azért, mert megkérted, hogy töltsetek együtt több időt. Komolyan, miért vagy vele? Nem foglalkozik veled, nem szeret, nem becsül meg és kb. teljesen le vagy sz.rva.
2021. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
76%
11-es! Ha egy férfi írna ilyet, akkor egy agresszív állatnak kiáltanátok ki. Egyszerűen szakítani kell.
2021. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%
Legeslegjobb barátnőm 5.5 év kapcsolat után került ilyen helyzetben. A srác nem tudta elfogadni hogy neki ez rossz, a barátnőm meg pont úgy volt, mint te. Elhanyagoltság, szinte már magány. Szakítottak sajnos
2021. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
71%
Tuti otthagynám: értékesebb neki a virtualitás, akkor éljen benne.
2021. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
97%
Nála laktok?? Cuccolj össze menj haza szüleidhez pár napra! Én nem vagyok gamer de van pár másod állásom amikből egyet feladnék egy kapcsolatért. Igénylem a minőségi együtt töltött időt!
2021. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%

"Délután hatra ér haza, aztán este 10-11-ig játszik."


És mit eszik ez a jóember és hogyan tart maga körül rendet?

2021. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
83%

Szinten gamer pasi baratnoje vagyunk, egyutt is elunk. Nalunk remekul megy a megbeszeles, sot, en is szoktam vele es a haverjaival jatszani, o pedig orul hogy be tudott vonni a hobbijaba :) mikor nem egyutt jatszunk, MINDIG megkerdezi: leulhetek jatszani, vagy inkabb nezzunk sorozatot? Persze 10/9 alkalommal mindig mondom hogy menjen csak nyugodtan. O megszabott keretek kozott, 21-23-ig jatszik, utana alszunk.

DE volt korabban a tiedhez hasonlo pasim. Odaig jutottunk, hogy mar addig konyorogtem egy kozos filmnezos esteert, hogy mondta inkabb hazamegy. Osszepakoltam a cuccat es kiraktam a lepcsohazba.

24N

2021. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kár volt összeköltözni.
2021. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Olyan sokan írtatok, hogy nem is tudok egyesével válaszolni, nagyon kedvesek vagytok ❤️

Szóval együtt élünk közös albiban, tehát nem szülőknél már.


Enni délben szokott, haza jár és azt eszi amit én főzök (imádja a főztöm). Igazából aztán este eszik egy szendót, vagy azt se. Ő elvan kevés kajával, meg nem is nagyon iszik. Veszekszem is érte vele, mert mindig fáj a feje a folyadékhiány miatt.


Volt már, hogy mikorra számított rá, hogy hazaérek, szimplán nem jöttem haza, hanem anyukámnál maradtam.


És valóban, ezért kár volt összeköltözni. Nem egyszer mondtam neki, hogy ha ennyire nincs igénye rám és a kapcsolatunkra, miért van velem.

Azt mondta igénye van és szeret is engem. Hát nem veszem észre

2021. szept. 13. 23:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!