Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom napi 3-5 órát játszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom napi 3-5 órát játszik és engem elhanyagol. Szerintetek mit kellene tenni?

Figyelt kérdés

A párom igazi gamer, amit csak azután tudtam meg, miután összejöttünk. Hamar össze is költöztünk, és egyből kiderült a dolog.

Nincs olyan nap, hogy ő ne játsszon 3-5 órát (a 3 a minimum). Én próbáltam finomabban jelezni, hogy rosszul esik, hogy emiatt elhanyagol.

Szerinte nem hanyagol el és teljesen normális az, hogy ennyit játszik.

Viszont így abszolút nem töltünk együtt időt. Délután hatra ér haza, aztán este 10-11-ig játszik. Utána pedig én már fáradt vagyok, hiszen másnap reggel kelni kel. Plusz baromira rosszul esik, hogy én csak a második vagyok.

Szerinte én lelki nyomorék vagyok és nekem kellene változtatni.

Valakinek van tanácsa, hogy mit lehetne tenni?



2021. szept. 13. 19:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Nincs saját hobbid? Abban igaza van, hogy nem kell egymás nyakán lógni minden nap. Én speciel meg is őrülnék......


Próbáljatok valami kompromisszumra jutni, mittomén het x idő közös vagy valami.

2021. szept. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Van saját hobbim, meg ott a suli is. De nekem a kapcsolat nem arról szól, hogy majd heti egyszer fél órát eltöltünk közösen és azzal annyi.


Emellett ott a házimunka, amit szinte csak én csinálok. És igen, kiborulok, hogy ha home office alatt 8-9 órát van ideje játszani (munka csak elvétve van), a takarításra meg azt mondja nincs ideje, de azért igényli a rendet, ergo teremtsem meg én.

2021. szept. 14. 07:56
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak házicselédnek vett oda.
2021. szept. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nem téged szeret, hanem azt, hogy főzöl és takarítasz.
2021. szept. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!