Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem csak én csinálom ezt, ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem csak én csinálom ezt, ugye?

Figyelt kérdés

A szakításon, elköltözésen gondolkodom, tervezem hogy lesz, milyen lesz egyedül. Merthogy úgy érzem olyan dolgot követett el ellenem a párom, amit nem tolerálhatok.

1-2 nap múlva, akár másnap meg már a megoldáson gondolkodom, hogyan lehetnénk működőképesek.

Kész hullámvasút. Olyan dolgokra kell gondolni, hogy például beteg vagyok, és ugyan segít, elmegy gyógyszertárba, de érezni, hogy nem érez együtt, nem érti meg, mennyire szarul vagyok, és kb haragszik, hogy rosszul vagyok. Mint aki kételkedik abban, hogy tényleg rosszul vagyok-e, vagy nem tudom. Ezáltal nem kedves, vágja az arcokat, mikor a legnagyobb támogatásra lenne szükségem, mert nem egy sima fejfájásról van szó. És ekkor megfogalmazom, hogy na ez nem fér bele, nem ilyen kapcsolatra vágyom, ahol nem támogatnak a bajban.

Ez volt tegnap, ma már gondolkodom, mit lehetne másképp, nem konkrétan ezt, mert nyilván ha beteg vagyok, beteg vagyok, de javítani a kapcsolatunkat, hogy ne kétkedve álljon hozzám.


2021. szept. 13. 19:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Aki a bajban ilyen....


Nem válaszolok a kérdésre. Mentális folyamatok természetes egymásutánisága.



De egy ilyen emberrel ne legyél együtt.

2021. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
9-es, épp ő csinálja ezt rendszeresen, olyan módon, hogy ha összeveszünk, hirtelen nagyon beteg lesz.
2021. szept. 16. 20:37
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
12es!!! Akkor érted mire gondoltam, bocsánat hogy téged "gyanúsítottak ".
2021. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

12# A hattyú halála színészi alakításd nézed..

Ha veszekedtek, rögtön beteg lesz... nyilván ha nem akarja meghallani, amit szeretnél. Inkább eljátsza, hogy beteg, sajnálj, figyelj rám, szeress, törődj velem. Ez egy szimpla figyelem elterelő hadművelet.

Amúgy egy felnőtt embernek nem kell folyamatosan tükröt tartani. Ezzel fixálod a kettőtök közötti konfliktust, ő nem változtat, te meg folyamatosan a megoldáson gondolkozol. Kvázi egyhelyben toporogtok mindketten. De közben a feszültség fokozódik.

2021. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14es,tökéletesen megfogalmaztad. Nem megy nem tükröt tartani. Nem tudok ebből kilépni.
2021. szept. 17. 13:48
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindennek megvan a maga ideje. Szép lassan lépésről lépésre magadra fókuszálni. Öngyógyítás, önismeret, önbizalom, önértékelés. Jó könyvek, segítő terápia, ha másképp nem megy. Ölelés
2021. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!