Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy emiatt meginog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy emiatt meginog a bizalmam vagy probléma van velem?

Figyelt kérdés

Párom alapból nagyon társasági ember és mindenkivel nyitott legyen az férfi vagy nő. Eddig ez nem jelentett problémát, amíg meg nem láttam, hogy más nőket lájkolgat facebookon. Mèg a kapcsolat elején beszéltünk ilyesmiről, hogy én ezt nem szeretnèm mert szerintem tiszteletlensèg a másikkal szemben. Úgy tudtam megèrtette. Aztán most azt látom, hogy folytatta és törtènetekre is rendszeresen reagált, gondolom mert azt hitte nem látom meg.


Nekem ebből az jön le, hogy bejönnek neki azok a lányok(távoli, vagy latásból ismertek) és ki is mutatja nekik ezt. Nem mondom, nézze meg a szépet de ne adja a tudtukra hogy bejön neki.


Azóta úgy èrzem bennem megváltozott valami, hogy fèlre ismertem és nem tudok úgy rá nézni mint eddig. Ha rá gondoltam örült a szívem,hogy ő van nekem ,milyen rendes fèrfi aki nem olyan mint a többi és boldog, laza barátnő voltam. Most ha rá gondolok görcsbe rándul a gyomrom és az jut eszembe hogy ugyanolyan mint más, hiába megteszek mindent más nőre is figyel, nem érzem azt a szoros bennsősèges kapcsot vele.

Én sok fèle 'hibát' eltudok nèzni,de ha nő kerül a kèpbe elmegy minden bizalmam. Azóta feszengek,nem vagyok nyugodt, már mindennel bajom van,már ha csak beszél egy más nővel írtózom, pedig én nem voltam ilyen,sosem fèltèkenykedtem.

Persze ő azt mondja nem jelent neki semmit, csak úgy nyomta a gombot. Nem tudom elhinni.


Ha ennyire megtört valami, azt hogyan hozzam helyre? Jogosan èrzek így, vagy nálam van a gond? Nem akarom emiatt elrontani a 6eves kapcsolatunkat de már 2 hónapja nem tudok ebből helyre jönni.

Köszönöm, ha írtok.


2021. szept. 15. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
6. Éve vagytok együtt? Régen is csinálta?
2021. szept. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Jèzusom, mintha èn irtam volna ki a kèrdèst!
2021. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Az, hogy valakinek az életét a fészbúk egyáltalán befolyásolja, az egy társadalmi probléma, nem konkrétan a párodé. Emberek milliárdjai szenvednek ettől sajnos.


Tipp: Vesd fel neki, hogy mindketten törlitek magatokat minden közösségi médiáról, majd éltek boldogan, míg meg nem haltok.

2021. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell törölni a Fb-ot, akkor meg az utcán bamul masokat dettó ugyanez, itt írta egy lány az előbb, hogy ő már közös programokat sem akar, pl.vásárolni, mert a hapinak kitekeredik a nyaka annyira elmerül a női idomokban, szerintem ez nagyon gáz, és megalázó. Gondoljátok, ha a nője előtt ilyen, milyen van ha egyedül van? Gondolom nytan ismerkedik. Hagyjuk a nézni szabad dumát, van aki túlmegy minden tűréshatáron...
2021. szept. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Két nagyon fontos dolgot kihagysz a dologból: CSAK nő ismerőseit lájkolja vagy a férfiakét is, csak azt nem veszed észre? ÉS csinál bármi mást, ami féltékenységre adna okot?
2021. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Menj orvoshoz.
2021. szept. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!


Az elején csinálta, majd elmondtam hogy nekem eléggé rosszul esik. Aztán azóta csak történetekre reagált.

Férfiaknak is de jóval kevesebbszer. Illetve jó baratnőimnek folyton, de ezt betudtam annak, hogy alapból jóban vagyunk velük és sok a közös program, barátként tekint rájuk. De akit kétszer latott valahol,annak miért ?


Nyiltan nem bámul feltűnően, de régebb olyan laza voltam, hogy együtt néztünk egy-egy furcsán nagy idomra, de akkor nem zavart mert feltétel nélkül bíztam benne.

2021. szept. 15. 20:23
 8/9 A kérdező kommentje:
5. Mást nem vettem észre, de már az is elkezdett zavarni, ha kedvesen köszön egy nőnek és érdeklődik felőle . De ez már lehet csak az én hülye reakcióm és nincs benne semmi :/
2021. szept. 15. 21:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy ez a pasi nem akar téged megcsalni, de nem veszi komolyan, hogy neked mennyire fáj. Szerintem nektek szükségetek lenne egy mediátorra, aki közvetít közöttetek, és segít nektek egymás szemszögének a megértésében, és abban, hogy kicsit közelebb kerüljenek a nézeteitek.
2021. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!