Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan párod, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan párod, aki nagyon önző volt a szexben és csak magával törődött? Sikerült - e megoldani a problémát és normális szexuális eletetek lett utána?

Figyelt kérdés
2021. júl. 29. 00:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Volt. Nem, nem sikerült megoldani, vége lett.

Az EQ fejleszthető, de ehhez neki kell beletenni a melót és akarni a változást, és ez nem jellemző az ilyen karakterekre. Ne várd a csodát, nem jön el!

2021. júl. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, és be is fejeztem vele. Megtörtént, hogy többször kielégítettem, aztán kijelentette, hogy neki elég volt. Kértem, hogy akkor most velem mi lesz? Legalább akkor szopjon le, erre a válasza, hogy most nincs kedve hozzá.

Később már nem is volt kedvem hozzá, mert várható volt, hogy csak én adok, de nem kapok.

2021. júl. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, bár nem egészen ilyen formában. Maga a szex jó volt, de olyanokat akart erőltetni, ami nekem nagyon nem... (pl hármas) és nem akadt le a témáról, zsarolni, manipulálni próbált érzelmileg, pedig nem futó kaland volt, 2 évig tartott.

Nagyon nagy része volt ennek abban, hogy vége lett.

2021. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

3-as!

Az első "ötletre" menesztettem volna.

2021. júl. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
A mi esetünkben ez kivételesen jól jött ki, mert engem frusztrál, ha velem foglalkoznak. Nem tudom úgy élvezni.
2021. júl. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Ha önző a szexben, akkor azt valószínűleg nem véletlenül csinálja.
2021. júl. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt. Még teljesen működő szexuális élettel kapcsolatban is fontos a kommunikáció. Ha nem érti/érdekli, hogy valami nem jó akár egy érintéssel kapcsolatban, pláne nem is érdekli, hogy örömöt okozzon, az szakító ok.

Feltételezem, hogy nagyon nem csak a szex rossz vele, ne csináld!

2021. júl. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen párom, szakítottunk, de nem csak emiatt. Nagyon gyakran kért arra, hogy elégítsem ki, de viszonzást nem kaptam. Ha pedig szexre került a sor, főleg a kapcsolat vége fele, nem törődött azzal, mikor azt mondtam neki, hogy még nem állok készen, nem izgultam fel. Így utólag sajnálom, hogy nem léptem ki hamarabb, mert sok komplexusom lett emiatt, nem lehetett vele megbeszélni a dolgokat.
2021. júl. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én sztorim kicsit más. Exem mindig akart szexelni, nyalt is előtte rendesen, VISZONT nem vette figyelembe, ha én nem voltam felizgulva, nem akartam semmit. Van ilyen. Sokszor megengedtem ennek ellenére neki, de látszott, hogy nem élvezem annyira, mintha fel lennék izgulva, és egész nap azt vártam volna, hogy elkapjon. Ekkor még engem szidott le, hogy olyan fejet vágtam, mint aki nem élvezi, meg mintha megerőszakolna.


Kérdezhetnétek, hogy miért nem mondtam simán nemet... Mert nem lehetett. Azon még jobban megsértődött, és én voltam szerinte a hibás, mert kötelező lenne lehetőséget adnom neki, hogy felizgasson, mondta, menjek orvoshoz, stb.

2021. júl. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9 vagyok, még ide tartozik, hogy a nyalást sem én kértem, és eleinte még meg is mondtam, hogy "Ne haragudj, nagyon jól nyalsz, de most nem kívánom."


Ő erősködött, hogy hagyjam magam kinyalni, hátha felizgulok, és lesz szex. Aztán ciki volt, amikor mégsem élveztem, és nem is vágytam a behatolásra.


Persze miután rám erőszakolta a nyalást is konkrétan, mondhatta, hogy én is vegyem a számba, mert ő is megtette, és nagyon sok nedvet lenyelt, így nekem is kötelező.

Mondjuk tény, hogy úgy jutottunk idáig, hogy nem csak a szexben volt erőszakos, de közben nem haladt a kapcsolatunk, bunkó volt mindenkivel. Hét közben alig beszéltünk, hétvégén meg ide jött szexelni és aludni. A végén már tehernek éreztem, és nem tartottam igazi párkapcsolatnak. Egy tárgynak éreztem magam.

2021. júl. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!