Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor bagoly mondja verébre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor bagoly mondja verébre hogy oldhato meg?(értetlenség)

Figyelt kérdés

Állando jelleggel olyanokbol vannak viták hogy pl félinfókat oszt meg es ha rákérdezek mert nem tudom a többit akkor leértetlenez.


Vagy olyan is van hogy egyszer A-t mond, es elfelejti közölni hogy módosult B-re, es en beszélek tovabb ugy mintha az A lenne, akkor elmondja ugyan hogy már B re módosult, es erre mikor azt mondom hogy oke akkor, csak korabban nekem A t mondtál, akkor megint ismétli hogy de már B van ÉS megint leértetlenez.



Olyan, mintha nem fogná fel magát az egész kontextust.


Vagy irok példát(ezt nem muszaj elolvasni)

Meglattam egy gokartot, igy felvetettem (es nem hittem azt!), hogy LEHET a viz mellett gokart party lesz?

Erre közli h nem, az csak amolyan jegyszedő, de kajak verseny vagy mi lesz szte.


Erre mondtam, tenyleg itt meg sem lehetne oldani egy gokart pályát sem, ha akarnák sem.


Erre megint kezdi, hogy értetlen vagyok, nem is lesz gokart, kajak van, meg mindent ketszer haromszor el kell nekem mondani, meg ő már elsőre is vágta, hogy nem gokart party lesz, (de en sem azt mondtam az elején, hogy gokart party van, hanem LEHET hogy gokart party van)


Mindemellett ő azt se vette volna észre magátol, hogy ott egyaltalán lesz valami, azaz eleve sem gokart partyt sem kajak versenyrol se tudott volna, szoval pont ő az aki

1. Eleve nem is tudta hogy bármi lenne, fel se tűnt neki(nemhogy egybol vágná azt, hogy kajak verseny)szoval nekem legalább feltünt vmi feldobtam egy témát erdeklődtem valamire ő meg le se vágta hogy egyáltalan mi van a környezetünkben.


2. A feltételezesemről azt hiszi, hogy tenyként mondtam h gokart party lesz (nem erti azokat a fogalmakat egy mondatban hogy talán vagy lehet)

3. Aztan a válaszomat se érti, hogy tenyleg itt megvalosithato sem lenne a gokartozás, ezt meg benézte annak, hogy en még mindig azt hiszem(amit nem is hittem) hogy gokart lesz.

4. Aztan amiert leertetlenezett probáltam elmagyarazni neki azt hogy azzal, hogy azt mondtam "jé itt nem is lehetne gokartozni" en nem kötöttem az ebet a karohoz hogy marpedig itt igenis gokart van es nem arrol van szo hogy nem értettem meg azt hogy kajak lesz. Es valojaban vegye már észre magát hogy pont az értetlen értetlenezi le a masikat. Ezt SEM érti!!!



Es ezek nem egyszerubb aprobb viták nálunk, hanem gyűlölködős veszekedésekké tobb napos balhékká fajulva hogy allandoan ertetlenez holott ő nem érti az egesz kontextust.


Megoldas?



2021. szept. 16. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Válás.
2021. szept. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Fúú már a kérdés alapján is iszonyat idegesítő lehetsz.

Amúgy szakítsatok, ha nem bírtok megmaradni egymás mellett.

2021. szept. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem fogjátok megoldani, ugyanis az alapvető tisztelet hiányzik a kapcsolatotokból. Még szenvedtek egymás mellett valameddig, aztán valamelyikőtöknek be fog telni a pohár.
2021. szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Hú, de fel tud baxni az az embertípus, aki mindenben azt keresi, hogy igaza legyen meg hogy ő nyerje a vitát...


Ez egy kapcsolat. Sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod. Itt vagy elfogadja a másik, hogy igazad van vagy kurvára nem érdekel semmit, mert hiába van igazad, ha nem akar vele együtt élni. És teljesen mindegy, hogy ki szerint mi jogos és ki kinek az oldalát fogja, mert úgysem ők vannak veled együtt: ha valami neki nem jó és nem változtatsz, akkor úgysem fog veled élni.

2021. szept. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Huhh végletekig idegesítenek az ilyen embertípusok, mint te vagy.


Viszont, ha a társadat látványosan irritálja ami az alap természetedhez tartozik az semmi jót nem jelent.

2021. szept. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát azért egy folyót összekeverni egy gokart pályával... Ha rendszeresen vannak ilyen megnyilvánulásaid, nem csoda, hogy a pasinak ki vannak az idegei.
2021. szept. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
5 válaszoló vagyok, mire elkuldtem látom mások is hasonló véleményen vannak.
2021. szept. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ja akkor jo.

Akkor lenyelem.

2021. szept. 16. 12:20
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Nálad is van baj. Nem kicsi
2021. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%

"Es ezek nem egyszerubb aprobb viták nálunk, hanem gyűlölködős veszekedésekké tobb napos balhékká fajulva"


Visszakérdezek. Mi a faxnak vagytok ti együtt, ha azon, hogy te láttál valamit valahol, több napig gyűlölködve, üvöltözve veszekedtek?


Nem vagytok normálisak, komolyan.

2021. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!