Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Narcisztikus lenne a pasim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Narcisztikus lenne a pasim? Mit csinaljak? Dobjam vagy lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
Randizgatok egy sraccal, nagyon edes meg minden, de van egy ket olyan szemelyisegjegye, ami miatt megfordult a fejemben, hogy esetleg narcisztikus szemelyisegzavarban szenved: konkretan allandoan dicseri magat. Mindenben nagyon jo (mondjuk tenyleg, de ezt ki is hangsulyozza), ha megdicserem pl (mertmondjuk jo az agyban) csak annyit mond ra "Tudom!"nem birja elviselni ha valaki leelozi, pl biciklivel jar melozni es az ugyanazon az utvonalon jarokat, akiket mar igy latasbol ismer MINDIG le kell eloznie, haaznap reggel nem sikerul neki, delutan felemlegeti, megjegyzi es bosszankodik rajta. Mindentjol csinal elmondasa szerint. Jo munkaero, jol massziroz, jol foz, jol tanult egyetemen, esallandoan kapom az ivet hogy o mennyi mindenben jo. (legtobbszor ezek nem alaptalanok, de megis, miert kell allandoan kihangsulyozni?)A fonoke iszonyatosan frusztralja, utal neki dolgozni, talan nem viseli el, hogy valaki folerendelt viszonyban van vele?? Neha lekicsinyel ok nelkul. Pl multkor megjegyezte, hogy kicsi a mellem (36os ruhamerethez 100as mellboseggel rendelkezem es C-s kosarat hordok. Nem ket gorogdinnye de azertsosem volt ra panasz, sot,, eddig meg sem fordult a fejemben, hogy ne szamitana nagynak a mellem. Sztem NAGY. de neki kicsi. Az exenek nagyon kicsi mellei vannak egyebkent, szal nem hinnem hogy ez annyira zavarna. Fogalmam sincs miert kellett ez a beszolas.Orulnek ha valaki olyan valaszolna, aki tudja mivel jar ez a jellegu szemelyisegzavar, es felismeri hogy itt errol van-e szo vagy valami masrol. Szakertok, pszichologusok is irhatnak orulnek neki :) Vagy barmi sajat tapasztalat. Koszi

2013. júl. 22. 08:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

igen az.

és emelett mocskosul nagyképű.

kicsit oylan mint shaldon az agymenőkből.

én nemigen folytatnám vele a dolgot.

Hadd essen le neki, ohgylehet hogy mindneben jó, meg tökéletes, de engem mégsem tudott huzamosabb ideig megszerezni.

2013. júl. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kerüld el az ilyen embereket. Bár a legtöbb nő imádja ha folyton alázzák, nem ismerik el, és erre gerjednek, ehhez ragaszkodnak. Ugyhogy valószinűleg te is hiába kapod az amúgy segitő szándékú tanácsokat. Ijesztő ez a fickó.
2013. júl. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hat mivel egy honap alatt leesett hogy szociopata es epp kihatralni keszulok, szerintem en nem az a kategoria vagyok, aki beleesik abba a hibaba, hogy megmarad ilyenek mellett. Viszont. Ezek az emberek-szerintem-valamikor a gyermekkoruk soran sulyos lelki serulest szenvedtek, es valoszinuleg nem tehetnek az allapotukrol. El tudom kepzelni hogy egyelore nala is felismeretlen es kezeletlen problemarol beszelunk. Meglehetosen diszkriminativ dolog kulonben a mentalis gondokkal kuzdok lepraskent valo kerulese. Ebbe senki nem gondol bele :) Szoval valamilyen szinten a lelkiismeretfurdalas azert be fog figyelni, de nyilvan a magam erdekeit fogom majd szem elott tartani.
2013. júl. 22. 08:37
 4/16 anonim ***** válasza:
Ő észreveszi magát? Tudja hogy nincs rendben a viselkedése?
2013. júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A megadott számok alapján nagy melleid vannak, aki kicsinek mondja, az nem normális vagy rossz a szeme.

Van néhány hasonlóság a srácod és köztem. Nekem is jó ment a suli és a munkában is sikeres voltam. Sőt, még bringával is jártam dolgozni és nem is lassan. Viszont én olyan helyeken dolgoztam, ahol világszínvonalú munkát kellett letennem és ezt nem lehet mindig csuklóból kirázni. Sikerült, ezért büszke lehettem magamra, de azt is láttam, hogy sokat kellett tanulnom és fejlődnöm a munka közben.

Még azt is tudom, hogy az ágyban is jó vagyok! (Az exem akart velem félrelépni!)

De tudom, hogy hiába vagyok nagyon sok dologban nagyon jó, vannak ezekben is jobbak nálam és nagyon sok dologhoz nem értek. És hiába vagyok zseni és élsportoló, ettől még nem leszek jó és szerethető ember. A párod nem értette meg, hogy a sikerei miatt még nem ő lesz a főnyeremény. Biztos vagyok benne, hogy fiatal (20-as) és még nem kellett a határait megéreznie.

Azt javaslom, hogy keress egy bringás versenyt és győzd meg, hogy induljon rajta. Leutaztok pl. a Bükkbe vagy a Mátrába egy hétvégére. Nagyon el fogják kenni a száját. Persze azt fogja mondani, hogy akik megelőzték, azok mind profik. Ez nem igaz. A mezőny 99%-a munka mellett edz. Egy-két versenyen jó esetben a középmezőnyben fog végezni. Ez helyre fogja tenni az egoját.

2013. júl. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknek szokták kiverni a fogát egy idő után.
2013. júl. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
a randizgatás nem egyenlő a szexeléssel szerintem:D de ez h lekicsizi a melleidet, nekem ez sok.... hagyd ott.
2013. júl. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd ott a fenébe... Még ha tényleg kicsik is lennének a melleid (ami ilyen méreteknél egyáltalán nem mondható el...) akkorse mondhatott volna ilyet. Meg ez, hogy ő "mindenben tökéletes"... na persze... -.- 19/L
2013. júl. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Aspartia ***** válasza:

Szerintem hagyd a p*csába!

Aki erre a cickókra azt mondja hogy kicsi, nem komplett! Már alapból ha valaki van olyan bunkó, hogy azt mondja egy mellre, hogy kicsi, az felejtős.

Ez meg hogy ajnározza magát...első barátom is iylen volt. Megmondtam neki, hogy miylen jól áll neki az öltöny, és a válasz: "hát, igen.. tudom" Istenem, ettől a mai napig felfordulok....olyan nehéz manapság szerénynek lenni?

2013. júl. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
az exem is vmi hasonló volt:D
2013. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!