Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől válhat egy pasi nárciszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől válhat egy pasi nárcisztikussá, hímsovonisztává?

Figyelt kérdés
Mitől lesznek ilyenek vagy mi váltja ki ezt belőlük, hogy így viselkedjenek másokkal?
2016. aug. 24. 13:27
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
30%

Bármi...

Én pl lassan kezdem azt látni, hogy ebben a szerelem nevű játékban nem lehet nyerni, és, hogy a nők értékrendje, igényei az enyémekkel összeegyeztethetetlenek.

Emiatt kissé hímsoviniszta lettem. Ennyi az egész. Talán foghatjuk még a gyerekkoromra is, vagy amire akarjuk.


26/F

2016. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Nők által elkövetett sérelmektől.
2016. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Vagy esetleg alapvetően ilyen a személyisége, és csak most mutatja ki igazán, amikor már megszerezte a csajt?
2016. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Tudatosság hiánya. Egy tudatos ember nem ítél el egy adott nemet csak mert néhányan a nem képviselői közül rosszul bántak vele. Egyrészt együttérez a vele nem jól bánókkal, másrészt nem általánosít. Én sose hibáztattam a nőket, hogy 23 éves létemre szűz vagyok és a külsőm nem tetszik nekik. Egyébként az a legfelszínesebb, aki más felszínessége miatt sír. Magából indul csak ki.
2016. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Pár kislány elég hozzá.

(Nőt nem mondanék.)

2016. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nevelés, nem tudják máshogy kezelni a visszautasítást.
2016. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A nárcisztikus a szíve mélyén nőgyülölő


https://www.youtube.com/watch?v=UVys6-g9gb8&t=400s

2020. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!