Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ugye nem normális?

Figyelt kérdés
Úgy érzem most telt be az a bizonyos pohár. A férjemről van szó. Kezdem ott hogy nem bír felkelni a saját ebresztőjére, és mindig rá nyom 5 perc szundikat.Alapbol rossz alvó vagyok, talán talán még az első után vissza tudok aludni, de nem 6x,de ezek után is nekem kell kelteni mert minden nap elaludna.Felkel, mindenhol felkapcsolja a villanyt, csörög, zörög, úgy mossa a fogát hogy a fogkefét hozzá ütögeti a mosdó kagylohoz,százszor elmondtam neki hogy készítse ki a másnapi ruháját, de nem,reggel képes feloltani a villanyt, és akkor keresgélni, még ha éppen alszok is.Nem elég hogy én felkelek, mostanában a gyerekek is felébrednek ezekre,bőven alhatnának még iskola előtt 1 órát, de nem. Én is dolgozom, ha 6 ra kell járnom úgy elmegyek itthonról hogy senki nem ébred fel. Ha ő szabin van, és iskola van, a gyerekek is elkészülnek úgy hogy nem keltik fel az apjukat. A héten ma vagyok itthon csak, de megint nem tudtam tőle aludni. Úgy érzem ki vagyok merülve, elegem van.Főleg belőle,hogy ennyire egy leszarom, önző, nem oda figyelő ember. Koszi ha elovastad, jó volt kiirni magamból az ideget.
2021. szept. 17. 06:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem 😀 én is utálom mikor csendben el tudok itthonról menni dolgozni de fordítva meg arra kelek, hogy majdnem kiszakad a műanyag bejárati ajtó tokkal együtt 😑
2021. szept. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%

Ezek bőven túlmennek a kompromisszum határán. Kötve hiszem, hogy régen felkelt időben / tekintettel volt rád. Házasodni, pláne gyereket (többet is?) csinálni ilyenkor életveszélyes.

De adott a szituáció, visszaút nincs. Kommunikáció, esetleg terápia szakember bevonásával (bár nemtom a párterápia hogyan kezeli a "leszarlak" házastarsakat, de hátha), vagy pedig válás, ha semmi sem segít, mert így nem lehet élni.


Nagyjából ezek a lehetőségek.

2021. szept. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Önző egy fazon. Ennyire nincs tekintettel másokra? Nem, nem normális!!
2021. szept. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem csak az a baj,hogy már nem szereted.

Annyi hülyeségem van,a Férjemnek is,de toleráljuk.

2021. szept. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Ez a tahóság mércéje, ha meg lett kérve szépen. Szerintem ez az egyetlen dolog amiért nagyon bunkón tudnék félálomba odaszólni.
2021. szept. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért a férjed?
2021. szept. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%

Nekem mondjuk az jõn le, hogy a férjed is fáradt. Próbáljatok meg időben lefeküdni. A reggel hat nincs annyira korán, hogy ne lenne hosszú távon tartható mindenkinek, bár valószínűleg némi kreativitást igényel. (Mi 5-6 között keltünk és 6:30-kor indultunk suliba - mert a szüleim 7:30-ra jártak dolgozni és lusták voltunk buszozni).


Amúgy, hogy a kérdésedre válaszoljak, nem egyáltalán nem normális, amit a párod csinál, de nem hiszem, hogy meg tudod változtatni, ha magától nem figyel rá oda.

2021. szept. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó vagyok, bocsi benéztem valahol. Nincs leírva, hogy hánykor csinálja ezt a férjed. Úgyhogy kérdésként teszem fel, hogy nem tudtok-e korábban lefeküdni, hány óráról beszélünk, mikor a férjed felver? Jól értem, hogy össz-vissz egy héten kéne csendben lennie?
2021. szept. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem normális dolog. Én is olyan vagyok, ha korábban kell kelnem, lábujjhegyen osonok, ha muszáj villanyt kapcsolnom, törekszem arra, hogy a lehető legkevésbé zavarjak vele másokat, tehát fél perc alatt igyekszem megtalálni, ami miatt felkapcsoltam. Én is szundiztatom a telefont, de attól én sem leszek kipihentebb, ha vissza-vissza alszom, fáradtan pedig minden zaj atom hangos, úgyhogy már emiatt is csendben készülődök. :D Sajnálom, hogy ennyire figyelmetlen. De talán meg lehet beszélni a dolgot, hogy készüljön előre másnapra és akkor neki sem kell reggel, kómásan kapkodni.
2021. szept. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez nalunk is.. Nem ertem a masikat h nem zavarja h osszevissza csapkod, miozben ott alszanak
2021. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!