Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal aki magának való, antiszociális, család centrikus ellentéte, azzal milyen életünk lesz? Nem sok jóra tippelek. Én sem vagyok nagyon más, de én küzdök ellene, mert tudom, hogy ez nem normális. Vkinek van vmi tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ráadásul nem akar közösködni semmiben. Csak kihasznál? Nem akar menni sehova. Gyerek közös lakás elképzelhetetlen?

2021. jún. 20. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez a te partnered, kérdező? Ha igen, elárulnád, mit eszel rajta? Egyáltalán hogy jöttetek össze? Mi fogott meg benne?
2021. jún. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Azért "küzdesz" a személyiséged kevesbe szociális oldala ellen, mert "nem normális"? Ezt hogy kell érteni? Te nem érzed jól így magad, vagy mások szerint gond ez?


Én ilyen ember vagyok, mint akiről írtál. Azért, mert nem közösködöm az anyagiak egy részén, még nem használok ki senkit. Ellenkezőleg, ha mindenki a maga anyagi részet rendezi, szerintem az a legkorrektebb. Abból nem lesz se vita, se bonyodalom.

Ha valaki antiszociális evidens, hogy nem szeret kimozdulni. Ezen mi olyan meglepő? Mondjuk én szoktam kirándulni, de ilyen full üres, erdős-ligetes területeken. Túrázni, sátrazni. A lényeg, hogy a páromon kívül ne nagyon legyenek emberek.

A gyerek és lakáskérdést illik megbeszélni egy kapcsolat elején. Miért minket kérdezel? Mi bem ismerjük a partnered. Javaslom tanulj meg kicsit kommunikálni.

2021. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
már megbeszéltük, gyerek közös lakás nem lesz, ezt akartad hallani??
2021. jún. 20. 19:43
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Mi olyan különleges ebben a pasiban, hogy ekkora macerát is megér neked, kérdező?
2021. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha megbeszéltétek, akkor miért kérdezel minket? Ott a válasz. Mi a nem világos?
2021. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de milyen életünk lesz igy vajon??
2021. jún. 20. 19:53
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Hát neki biztos jó lesz neked már nem. Ő megmondta mire számíts, te tudod, neked ez így bejön-e. Nekem biztos nem kéne, nem szenvednék vele.
2021. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazuk van a többieknek. Ha se közös lakás, se gyerek, se közös élet, akkor mit vársz?
2021. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jaja, koccolni kell.
2021. jún. 20. 20:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Kompromisszummal tudna ez is működni.
2021. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!