Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem enged a párom vezetni? Titeket sem engedett ekkor?

Figyelt kérdés

7,5 hónapos terhes vagyok, sok helyre autóval kell menjek, rossz érzés, hogy ennyire korlátozva vagyok. Nem érti meg, hogy ezzel semmit nem ártok a gyereknek, ráadásul amúgyis használok övterelőt.

U.i.: saját autóm van, nem az övét kérném el.



2021. szept. 17. 11:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Ne hagyd magad korlátozni
2021. szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Érthető, hogy aggódik érted.

De mi az, hogy nem enged? Elvette és elzárta a kocsikulcsodat vagy mi? Vagy nem enged ki a házból? Igenis állj a sarkadra, ha jól érzed magad, semmi akadálya a vezetésnek. Ha ennyire korlátozni próbál a párod, akkor bizony el kell gondolkodni a kapcsolatotok jövőjén.

2021. szept. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Menj.
2021. szept. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A kocsikulcsom az előszobában pihen a tartóján, ragaszkodik hozzá, hogy ő vigyen dolgozni, bármi van, bárhova akarok menni elvisz, csak terhesen ne vezessek.
2021. szept. 17. 11:42
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak ebben az egy dologban korlátoz?
2021. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen.
2021. szept. 17. 11:52
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Túlaggódja a dolgot, de ne stresszeld magad ezzel.

Másfél hónap és vége.

2021. szept. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

Istenem...

Szívem, megyek magam, szép napot!

Kész.

2021. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Édesem, van saját kocsid, van szád, amivel nemet mondj. Mi az, hogy nem enged? Bezár? Megfogod a kulcsodat, beülsz az autódba és mész. Értem én, hogy jószándék, de basszus, hát ne menjen már el az eszünk teljesen, még jószándékból sem.
2021. szept. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mivel mindketten dolgozunk, nagyon ritka, hogy akkor legyek itthon, amikor ő nincs. Nem akarok ebből még nagyon veszekedést azzal, hogy látja megyek valahova autóval.
2021. szept. 17. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!