Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt veletek már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt veletek már olyan, hogy a párkapcsolat legelején sok volt a másik ezáltal bezárkóztatok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 17. 13:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
sok volt= úgy éreztétek kell egy kis "levegő", tér
2021. szept. 17. 13:30
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Persze. Párommal azzal a feltétellel költöztem össze, ha lesz külön szobám. 😂


Sajnos nem tudtuk megoldani, úgyhogy az íróasztalom húztam be úgy a sarokba, hogy el legyek határolva, de sokat jártam haza akkoriban.


Nekem is idő kellett megszoknom.


Azóta eltelt pár év, elköltöztünk, sajnos a lakás nem lett nagyobb, szóval még most is előtör belőlem néha a magányos egyke apró dolgokban. Pl mikor chipset eszünk és én majszolom, ő meg zabálja, aztán 5 falat után nekem már nincs, de ha külön tálba kérem, akkor meg az a nyafi tárgya. Ilyenkor el tudnám ásni a kertben. De az például már nem zavar, hogy mellettem ül, mert békén hagy, befordítom a monitorom a fal felé és kicsit megvan a privát érzet. De sajnos ez a lakás is egyszobás.

2021. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Volt. Inkább eltávolodás...mert ami gyors és türelmetlen az nem biztos, hogy igaz. Inkább birtoklást, állandó figyelést éreztem, nem azt, hogy szeret. Mindenemet uralni akarta, az időmet az intim szférámat, a gondolataimat a testemet. Totál feszűlt lettem tőle.
2021. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Aki nagyon rám akart telepedi, attól menekültem mindig. Nekem kell az egyedüllét.
2021. szept. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben, ha írnál róla mi történt veled?
2021. szept. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%

Az ilyen kérdésnél csak annyit szeretnék tudni, hogy aki sok, az mitől sok?


Jobb lenne egyedül, magadra zárt ajtóval, senki ne szóljon hozzád, senki ne szeressen, ne akarjon téged? Ha nem felel meg, akkor szakíts vele, semmiképp ne húzd az idejét, még a végén találna magának olyat, akinek elég és (tökéletes).

2021. szept. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen.
2021. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk tényleg leírhatnád, hogy mi volt sok?
2021. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Párkapcsolat az azt jelenti, hogy kapcsolódni tudtok egymáshoz én+ te az lesz a Mi. Na mármost, ha te bezárkózol, akkor az mióta párkapcsolat? Itt nincs semmiféle kapcsolódás csak elméletben.
2021. szept. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én nem nevezném feltétlen párkapcsolatnak a pár hónapos együttlétet, legalábbis biztosan nem komoly párkapcsolatnak. Ott még csak ismerkednek a felek egymással. Nálunk nincs meg az egymásra hangolódás, ez igaz. Pontosan a másik fél túlzott "rám telepedése" miatt.
2021. szept. 17. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!