Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most tényleg én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most tényleg én nem vagyok megértő?

Figyelt kérdés

Másfél évvel ezelőtt ismertem meg a páromat! 4 hónapon keresztül minden szabadidőt együtt töltöttünk. Hetente 4szer aludtunk együtt, hétvégéken együtt csináltunk programokat! Kimondtuk egymásnak hogy szeretjük a másikat, kézen fogva jártunk! Együtt vásároltunk be. Volt hogy 2 hétig nálam lakott, mikor a lakásában más lakott. Nyaralást kapott ajándékba a születésnapjára. 4 hónap után 2 hétvégét mondott le, (mint később kiderült, mind a kettőt egy hazug indokkal, arról hogy hol van). Mikor egy évesek voltunk komolyabban feljött az a probléma hogy napi szinten folyamatosan az exével beszélget (ezt amúgy védi D csinálta az alatt az egy év alatt), közös fotókat küldözgetnek egymásnak amin mind a ketten szerepelnek, a közös emlékeiket küldözgetik, a párom a pólóját felhúzva küld képet magáról az ágyból, volt olyan hogy egy közös kávézásnál egy kávézóban nem volt szólt hozzám egy asztalnál mert végig az egyik exével írogatott. Volt olyan hogy összevesztünk hogy az exével írogat, ő ezen a napon elment, másnap visszajött, békülősszexeltünk és a szex után kb fél percel a telefonja után nyúlt és egyből az exének irogatott, volt olyan hogy hazament a szüleihez 3 napra. A 3 nap alatt nekem szinte egyáltalán nem válaszolt, kb 5 szót irt, később kiderült hogy végig az exével beszélgetett! Én ezt hónapokon keresztül próbáltam vele nyugodtan leülve megbeszélni amikor végig hazudozott, igazából ilyenkor még ki sem derült számomra hogy ez az exe, csak egy pasi. Többször kertem hogy ezt ne csinálja, mindig megígérte hogy nem fogja majd mégis akar aznap folytatta. Végig tagadta az egészet. Fel évvel ezelőtt kiderült hogy azon a nyári két hétvégén valójában ő elutazott az egyik exével, kiderült hogy szexeltek is. Ő azzal védekezik hogy hiába mondtuk egymásnak az ismeretség elején hogy szeretjük a másikat, hiába kezén fogva mászkáltunk, hiába voltunk folyton együtt, hiába mutatott be a szüleinek mint a párja vagy hiába mutatott be a barátainak, ettől még nem jártunk mert nem volt kimondva, így nem megcsalás. Az én értelmezésemben azért 31 évesen nem kell kimondani hogy járunk ha együtt van az ember a másikkal. Szerinte ez egy normális dolog amit egy éven keresztül csinált az exével úgy hogy közbe a 4. hónap után miután ismert, nyaralni voltak es nem hajlandó elfogadni es felfogni hogy ez nekem miért fáj. Mikor ezeket megtudtam hogy a 4 hónap folyamatos randizás stb után ő elment mással nyaralni, ő támadóan lépett fel velem. Majd hónapokon keresztül üzenetekben írta hogy mennyire hiányzom neki, közbe végig azt mondogatta hogy már nem irkál állandóan az exeinek. Mint kiderült többször találkozott is közbe az egyik exével. Ezek ellenére még idén nyáron is együtt maradtunk mert én bíztam benne fogy felfogja a dolgot es változtat. 2 héttel ezelőtt volt doktori védése ahova az egyik exét meghívta a másik pedig megjelent magától. Teszem hozzá őket hetekkel azelőtt hívta meg mint engem. Majd mikor vége lett a doktori védésnek én nyugodtan próbáltam kommunikálni hogy elég kínos volt a szituáció! Erre ő elkezdett üvöltözni velem hogy miért rontom el a napot stb… másnap magától ráirt az egyik exére hogy elmondja milyen sokat jelentett neki hogy ott volt és hogy sajnálja hogy számára zavaró volt hogy én is ott voltam. A mai napon azt mondta a párom hogy ez a kapcsolat nagyon bántó volt számára amiben velem volt! Mikor megkérdeztem mi volt neki ebben a rossz, azt mondta hogy nem voltam megértő vele szemben hogy az exei számára nem jelentenek semmit, tehát nem vagyok megértő! Tényleg nekem kéne megértőnek lennem ezzel szemben? Most tényleg gáz hogy másfél év után már erre kiabálva reagálok? Tényleg nem normális az a hozzáállás amit csinálok és tényleg hagynom kene kapcsolatban hogy ő az exeivel így beszélgessen folyamatosan miközben többször úgy érzem magalázott velük? Ezt meg kéne érteném, mert azt mondja nem jelentenek számára semmit az exei, közbe azt sem tudják az exei hogy én létezem! (Az egyik most kérdezett rá a másik egy év után tudta meg mikor ráirtam hogy kicsoda, akkor még én sem tudtam hogy egy ex csak folyton beszélget valakivel meg fotókat küld)


A választ előre is köszönöm!

Üdv

31F


2021. szept. 17. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Valaki osszefoglalna?
2021. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom ami veled történt.

Szerintem senki nem tolerálná ezt.

Ő megalázott és többször megcsalt,ezen nincs mit megérteni.

2021. szept. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Én is kb a feléig jutottam. Ócska kis rihe a "lány", pedig engem aztán lehet feminácizni teljes joggal.


Kezdettől fogva aszimmetrikus volt a kapcsolat, csak te sokáig nem akartál erről tudomást venni.


Nem vagy köteles a lábtörlője lenni senkinek, ugyanolyan tiszteletet és megbecsülést érdemelsz, amilyet te is tanúsìtasz a másik felé.

És senki kedvéért nem csinálhatunk hülyét magunkból, ahogy az sem járja, hogy dugd homokba a fejedet, mert úgyis mindent megpróbál kimagyarázni.

Ahol magyarázkodni kell, az már veszett fejsze nyele.

2021. szept. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szakítasz vele? Csak szórakozik veled.
2021. szept. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Te ráírtál arra, akivel beszélget és akinek fotókat küldözget...? És aki egy ex, és aki nem tudott a létezésedről egy éven át?

És még a nővel vagy?

Hát ez roppant megalázó mindenkire, de leginkább rád nézve. Futsz olyan szekér után, amelyikre csak nehezéknek kellesz, és amelyik egy (???) másik után fut.

Nagyon sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ez kínos és vállalhatatlan.

2021. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Majd hónapokon keresztül üzenetekben írta hogy mennyire hiányzom neki, közbe végig azt mondogatta hogy már nem irkál állandóan az exeinek. "


Mert már te voltál az exe. Úgy látszik, a csajnak valami kattanása van az exekre.

2021. szept. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen világos hogy ti msot együtt vagytok vagy nem. Mindenesetre a lány hozzáállása nem egészséges az exekkel kapcsolatban. Nem azt mondom hogy örök haragot kell táplálni az exek iránt, pláne ha dráma mentes volt a szakítás, de a képküldözgetés, beszélgetés folyamatosan, kávézgatás együtt stb ez sok. Én sem toleráltam volna. Tehát, ha együtt vagy még a lánnyal, akkor szakíts vele azonnal. Ha nem, akkor meg szakítsd meg vele a kapcsolatot. Ezt tudom tanácsolni.
2021. szept. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos átmentél lábtörlőbe, de talán ha most szépen összeszeded a büszkeségedet, nem késő elfelejteni ezt az ócska rongyot! Mást nem tudok rá mondani, ezt nőként írom.
2021. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézegesd ennyit a telefonját. Amúgy nem normalis, persze. Szakíts!
2021. szept. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Megérdemled, hogy még jópár évig csaljon, ha ilyen papucs vagy, már ne is haragudj.
2021. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!