Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy gondolják, hogy megy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gondolják, hogy megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Leginkább a nők véleményére vagyok kíváncsi, hogy gondolják, egy átlagos férfinál hogy megy az ismerkedés? Tehát, hogy próbálkozik és hogy kéne próbálkoznia? Milyen arányban lesz sikeres, hogy jön össze a dolog?

Férfiak válasza is érdekel a saját tapasztalataikról.


Nem régóta vagyok egyedülálló. A környezetemtől viszont furcsa reakciókat kapok.

Az emberek egy része simán betolja, hogy menjek oda mindenhol csajokhoz. Munkában, utcán, bárhol. Régen közülük sokan azért panaszkodtak, hogy ez milyen gáz és tolakodó.

Ugyanez a közösségi oldalakkal is. Most írjak rá boldog, boldogtalanra. Régen erre azt mondták, hogy zaklatás és csak a nyomik csinálják.

Tinderrel is hasonló a helyzet. Régen panaszkodtak, hogy tele van nyomikkal, most mindenki felküldene az appra.

Most akkor mi? Ennyire nem látnak rá az emberek a társkeresésre vagy ennyire attól függ, hogy mit mondanak, hogy épp mi a helyzet?



2021. szept. 17. 23:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%

Facén ne írogass senkire. Nem arra való.

Utca sem ideális terep. Mindenki rohan és bizalmatlan (teljesen érthető).


Én mindig úgy ismerkedtem, és a baráti kör 90%-is, hogy egyetemen, munkahelyen, baráti körben, hobbik, szabadidős tevékenység. SOkkal jobb, könnyebb megismerni a másikat izzadság szagú tolakodás nélkül.

2021. szept. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Kb. én is azt gondolom, amit te. Facén is lehet ismerkedni és utcán is, de nem úgy, hogy valaki jól néz ki és akkor csá, járunk? Esetleg, ha van valami közös pont, amiből elindul az ember, még rendben lehet.


A közeli környezetben való ismerkedéssel is egyetértek, nekem is sok ismerősöm így talált párt, de... Sokan nem. Sokak egyszerűen nem tudtak úgy bejönni soha, senkinek. Nálam is változó volt a helyzet, de a mostani környezetemben senkinél sincs esélyem.

2021. szept. 17. 23:50
 3/31 anonim ***** válasza:
97%

"Esetleg, ha van valami közös pont, amiből elindul az ember, még rendben lehet."


Úgy igen. Adódhatnak utcán is olyan helyzetek, hogy magától jön a beszélgetés.

Viszont mondjuk kiállni a metró mozgólépcső elé és zavartan habogva leszólítani minden elfogadható lányt, az nagyon creepy.

2021. szept. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Ezzel így teljesen egyetértek.


Szerinted, ha közös társaságban nincs megfelelő ember, akkor mitévő legyek?

2021. szept. 17. 23:55
 5/31 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk úgy megy, hogy van a mag, és vannak olyanok, akik ritkábban csapódnak hozzánk, és néha azok ismerősei is. Így rendszeresen tűnnek fel új emberek is egy-egy összejövetelen. Vagy valahol spontán két társaság összeül, mert nincs máshogy hely, vagy csak úgy alakul.
2021. szept. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Ez az, ami most egyáltalán nem adott és ezért nem tudok mihez kezdeni. A mostani megmaradt társaságok elég fixek és főleg férfiakból állnak. Volt egy más jellegű, de a nyitással szétoszlottunk.
2021. szept. 18. 00:10
 7/31 anonim ***** válasza:
65%
A kizárólag párkapcsolat céljából történő "ismerkedés" szerintem önmagában gyomorforgató. Nem véletlen viszolyog tőle a legtöbb "célpont".
2021. szept. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Ez teljesen helyzetfüggő. Rengeteg férfi és nő célzottan ismerkedik. Ha pedig valaki nagyon jó adottságú, akkor valahogy alig zavar bárkit is, hogy ő épp célzottan akar párkapcsolatra ismerkedni.

Én mondjuk, pont nem célzottan akarok. Nem úgy állok neki, hogy ránézek valakire és akkor egyből méregetem. Inkább szép lassan megismerem, hogy milyen. De, ha nincs miből ismerkedni, akkor ezt sem tudom csinálni.

2021. szept. 18. 00:42
 9/31 anonim ***** válasza:
96%

"Én mondjuk, pont nem célzottan akarok. Nem úgy állok neki, hogy ránézek valakire és akkor egyből méregetem. Inkább szép lassan megismerem, hogy milyen. De, ha nincs miből ismerkedni, akkor ezt sem tudom csinálni."


Na látod. De akkor miért nem szerzel új ismerősöket?

2021. szept. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%

"Ha pedig valaki nagyon jó adottságú, akkor valahogy alig zavar bárkit is, hogy ő épp célzottan akar párkapcsolatra ismerkedni."


Szerintem itt is vannak kivételek, csak az általánosításra hajlamos többség azok fölött elegánsan átsiklik.

2021. szept. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!