Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is úgy gondoljátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy gondoljátok, hogy ez a "kedves fiú" viselkedés csak egy álca? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Nekem az az érzésem, hogy egy igazi kedves srác, ha normális, könnyen talál barátnőt. Van néhány ismerősöm, akik kedvesnek vallják magukat, panaszkodnak, hogy a lányoknak nem kellenek a kedves srácok, közben ezek az emberek isznak, verekszenek, egymás közt lekezelően beszélnek a nőkről, és ismerkedéskor a csajok átlátják, hogy a srác csak egy maszkot vesz fel a csaj becserkészésére.

2014. aug. 19. 19:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis kiderül
2014. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem mi a problémád. Az, hogy néhány általad ismert pasi kedvesnek mondja magát és közbe nem az ? ...vagy mi? Igen, nyilván vannak ilyenek, de azért azt te se gondolhatod komolyan, hogy az összes kedves fiú viselkedése csak álca... Akkor szerinted vannak a kedvesnek álcázott bunkó fiúk és a bunkó fiúk, akik álcázni se próbálják magukat vagy mi?

22L

2014. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

van hogy nem kamu, vannak kedves srácok, én is az vagyok, és udvarias is, de elég sokszor próbálkoztam, és mégsem kellettem a lányoknak

meg nem kéne megint általánositgatni

2014. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nos, harmadik, ez az "udvarias" szó is gyanús nekem, ezzel jönnek az ismerőseim is.

Arra gondoltam, hogy vannak kedves srácok, akiknek jó a személyiségük, és azoknak lesz csaj, a bunkó, aki nem álcázza magát, annak is lesz.

2014. aug. 19. 19:57
 5/21 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy kamuznak! Vajon mennyi esélye lenne az illetőnek, ha rögtön úgy nyitna, hogy szia, Béla vagyok, szociofóbiás nőutáló k¤cs¤ggyerek.
2014. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Néha tényleg csak teszik magukat a fiúk (is). De aki általában mondja magáról, hogy milyen rendes, az legtöbbször nem az. Akiről te veszed észre azok az igazán rendesek.:)
2014. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
4-es: Nem az udvariasság a baj, hanem az, ha pl. azért udvariasak, mert azt hiszik, hogy akkor kötelező jelleggel szétdobom a lábam neki. Vagy az udvariassága mögött valójában a nők alacsonyabb rendűnek tartása áll. Na ez baj. A valódi, hátsó gondolatok nélküli udvariasság persze, hogy nem baj. Aki meg bunkó, az meg mégis mi a fenét képzel magáról?
2014. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A tényleg rendes emberek nem reklámozzák magukról, hogy rendesek.
2014. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem, a kedves fiúkat anyámasszony katonájának tartják és nem kellenek senkinek. A bunkók se, ezért kell a kettő között az arany középutat megtalálni.
2014. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Egy tényleg találó írás a mű-kedves srácokról: [link]

Figyelem: "Akadnak aztán olyanok, akik ugyan nem növik ki, de végül összeszednek egy hasonlóan nyomorult csajt. Természetesen ez is afféle szükségmegoldás, szívük szerint ugyanis mást (másokat) dugnának, de azok meg velük nem akarnak, etcetera." valamint: "A harmadik lehetőség az, hogy még a nyomorult csajok is kinevetik, ez esetben trollkodnak orrvérzésig, amíg külön oldalt nem nyitnak nekik az Encyclopedia Dramaticán." Ez nagyon találó! XD

2014. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!