Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy gondolják, hogy megy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gondolják, hogy megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Leginkább a nők véleményére vagyok kíváncsi, hogy gondolják, egy átlagos férfinál hogy megy az ismerkedés? Tehát, hogy próbálkozik és hogy kéne próbálkoznia? Milyen arányban lesz sikeres, hogy jön össze a dolog?

Férfiak válasza is érdekel a saját tapasztalataikról.


Nem régóta vagyok egyedülálló. A környezetemtől viszont furcsa reakciókat kapok.

Az emberek egy része simán betolja, hogy menjek oda mindenhol csajokhoz. Munkában, utcán, bárhol. Régen közülük sokan azért panaszkodtak, hogy ez milyen gáz és tolakodó.

Ugyanez a közösségi oldalakkal is. Most írjak rá boldog, boldogtalanra. Régen erre azt mondták, hogy zaklatás és csak a nyomik csinálják.

Tinderrel is hasonló a helyzet. Régen panaszkodtak, hogy tele van nyomikkal, most mindenki felküldene az appra.

Most akkor mi? Ennyire nem látnak rá az emberek a társkeresésre vagy ennyire attól függ, hogy mit mondanak, hogy épp mi a helyzet?



2021. szept. 17. 23:43
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Semmi gond, ott tényleg minden ilyen jellegű dolog könnyebb. Sőt, laktam a városom és Bp közti méretű városban is, ahol szintén jobb volt, mint a mostani helyen.

Hááát, 1-2 évig mindenképp maradnék, mert kaptam egy elég jó munkát. Később mennék máshova, csak az itteni hely tud olyan tapasztalatot adni, hogy máshol is jó munkával indíthassak.

Egyébként biztos a környékemen is lennének megfelelő emberek, csak, hogy találjam meg őket? :/

2021. szept. 18. 02:03
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Utána kéne nézni / kérdezni, hogy értelmesebb fiatalok hova szoktak járni, valami klub, vagy ilyesmi. Vagy beszélgetős rendezvényekre menni, kávéház, teadélután, stb. Ha szoktak ilyesmiket rendezni felétek.
2021. szept. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nincs semmilyen hely. Régebben jártam könyvtárba, de most csak ezért fura lenne eljárnom.

A kávézókban jellemzően baráti társaságokkal lógnak, oda nehéz ismeretlenül becsapódni. Lehet, hogy egy másik nagyvárosba kéne átugranom, viszont távkapcsolatot nem erőltetnék most.

2021. szept. 18. 02:57
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Rossz irányból közelítesz. Azt keresed, hogy hol lehet ismerkedni. Miközben mindenhol lehet, csak te nem vagy jelen sehol sem.

Ne otthon töltsd a szabadidődet! Így azonnal olyan emberek között leszel, akikkel van közös témátok.

Tehát ne ismerkedési helyet keress, hanem olyat, ami érdekel!

2021. szept. 18. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

13

Engem 2 dolog érdekelne.

Egy példa beszélgetést ide tudnál rakni? Mármint ami több mint 10 üzenetváltás.

Illetve, hogy kb milyen kaliberű volt a pasi, mert az átlagos elég megfoghatatlan, ahogy a nehéz és a könnyű is.

2021. szept. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
94%

Tinderen ismerkedek férfiként, de állandóan ugyan azok a problémáim:


-A matchelés ritka, mert sok profilról visít, hogy kamuprofil, hiába nőké

-Matchelek a nővel, ráírok

-Nem ír napokig, törli magát

-Vissza ír, hosszú kihagyásokkal, tőmondatokkal

-Egyszer csak eltűnik

-Visszaír, de képtelenség vele beszélgetni, mert nincs hobbija, az érdeklődési köre pedig a sorozatok, és ennyi

-Ha sikerül is beszélgetni (10-ből talán 1 esetben), amint feldobom, hogy találkozzunk (kb 3 nap intenzívebb csevegés után), egyből lelép, hogy ez neki gyors


Sokan szorítkozunk az online ismerkedésre, mert nem járunk sehová, de hihetetlen, hogy ez a 21. században egyszerűen nem működik.

És nem , nem vagyok ronda, átlagos vagyok, eddig 7 barátnőm volt. Őket viszont a munkahelyeimről ismertem meg, és sokkal simább volt az ismerkedés élőben.

2021. szept. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

#25

Ez úgy 3-4 éve volt, nagyjából egy hétig szórakoztunk ezzel, utána mindketten töröltük a kamuprofilunkat. Szerintem esélytelen lenne visszakeresni.


Számomra átlagos, semmi extra de semmi visszataszító, ezen nem igazán van mit ragozni. Nem fogom képen mutogatni, főleg hogy azóta már növesztett szakállat. Egy tipikus friss egyetemistát képzelj el, akinek még nincs annyira meg a saját stílusa, egy vékony alkatú, kecskeszakállas, szemüveges gyereket. Nekem nem igazán volt soha az esetem, de nem volt ronda, csak olyan "egy nap biztos lesz egy cuki felesége" típus. A személyisége is ilyen volt, ehhez képest én eléggé más stílussal adtam el magam a nevében ismerkedés alatt. :D


De szerintem bárkinek a képeivel próbálnám, működne. Ha belegondolok, hogy én mi alapján választottam ott párt, akkor azt tudom mondani, hogy maximum 20% bukik el a külseje miatt. Onnantól, hogy van match, ez már nem számít, csak a személyiség.

2021. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

27

Nem is arra gondoltam, hogy őt mutasd meg hanem valami hasonlót, mert az átlagos eléggé... hát pontatlan.

Pl itt mindenki jön azzal a szöveggel, hogy ezt és azt találja valaki átlagosnak és mekkora szemetek a férfiak, én szerintem azok bőven nem átlagosak, viszont barátnőnek valónak sem mondanám őket. Így, hogy mi az átlagos... eléggé szubjektív.


A matches dolgot értem, de ez picit öngól olyan tekintetben, hogy ha megtetszik 2 autó külsőre akkor olyat veszel ami jobban megfelel egyéb paramétereket beleértve. Ha egyáltalán nem tetszik a kaszni vagy a szín akkor keresel mást.

2021. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

#28!


Amikor én társkeresőztem, akkor egy ideig kipróbálam fénykép nélkül. Így esélyes, hogy el sem olvassák sokan az üzenetet, de majdnem annyian válaszoltak, mint a fényképes próbálkozásaimra.

2021. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Egyszerubb ha kinezel 20 csajt fbn aki tetszik, irsz egy uzit ctrl c, ctrl v azt hagy szoljon. Ha csak a fele ir vissza es annak a fele reagal normalisan maris dumalsz 5 csajjal. Nekem tobbszor volt igy baratnom, tobb eves kapcsolat is.
2021. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!