Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szerint minden ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint minden ember egyenlő, mindenkit el kell fogadni, ellenben én a korábbi rossz tapasztalataim miatt nem szeretem a romákat, és ez őt zavarja, megoldások?

Figyelt kérdés

Nem szoktam folyamatosan oltani a romákat, meg nem tartozok semmilyen roma gyűlölő csoporhoz sem, de egyszerűen nem szeretem őket, és a hideg kiráz tőlük, és ez nagyon zavarja a barátnőmet.


Konkrétan napokra megszokott sértődni, ha pl olvasok egy cikket, ahol pl roma követett el valamit, és ilyenkor megjegyzem, hogy remélem rászárad a lakat a börtönben. De ezt bőrszíntől független megjegyzem ha olyan, nem csak a romák esetében.


A nagyobb baj az, hogy már azt érzem a barátnőmön, hogy szinte kötelező szeretnem a romákat, de egyszerűen képtelen vagyok rá, túl sok rossz tapasztalatom volt velük kapcsolatban, már ott tartunk, hogy szinte le sem szólhatom őket, ha pl a tömegközlekedésen balhéznak mert egyből kiakad a barátnőm.


2021. szept. 20. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem hinném, hogy azt várja, hogy szeresd őket, csak ne tegyél megjegyzéseket, ennyi.
2021. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Olyan nehéz lenne magadban tartani a megjegyzéseket? Mondd el fejben és kész. Ha nem teszel megjegyzéseket, a barátnőd se fog ezzel zaklatni, win-win.

Egyébként neki van igaza, ha egyszer megharapott egy kutya akkor utálni fogsz minden kutyát?

2021. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
pedofilia, családon belüli gyilkosságban meg mi fehér emberek vezetünk .. piti csalások , lopások , testi sértés romák ..
2021. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Biztos zsidó a csaj, szerintem hagyd ott.


Egyenlőség meg nincs, az erősebb győz, ez évezredek óta így megy.

2021. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

Barátnőd tipikus balos újságíró lehet.


Aki romàkat is csak kocsiból làtott max 😆😆

2021. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem szeretni kell. Elfogadni. A kettő nem ugyanaz.
2021. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem igaz, hogy pedofíliában, vagy "családon belüli gyilkosságokban", erőszakban a "fehérek" vezetnének. Ez egyszerűen hazugság. Kb. minden bűncselekményben több a "roma" elkövető. A vadember viselkedés, a civilizálatlanság pedig igenis tűrhetetlen. A barátnőd hülye. Szerintem keress helyette mást, ha annyira szereti a c-ket akkor legyen c barátja, aztán majd meglátja!
2021. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!