Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Diplomás nőket zavarja ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás nőket zavarja ha párjuk (férfi) nem akar diplomát?

Figyelt kérdés
Mert pl. saját vállalkozást csinál (óra-, ékszerkereskedelem) és ennek a fejlesztésével, üzlettel tölti az idejét? Szóval csak érettségije van.

2021. szept. 20. 21:18
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
43%
10# Vagy zsurnalisztika...🤔 Manapság az újságíráshoz se kell túl magas "agyi színvonal" :'D (bár inkább síró fej illene ide)
2021. szept. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2021. szept. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha vállalkozása van ami jól megy, tájékozott és intelligens, engem biztos nem zavarna.
2021. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
92%
Ez az adott férfitól függ, élből nem utasítanám el csak ezért. Ha először beszélgetsz valakivel és ismerkedsz, akkor vagy meg van a kémia vagy nincs. Ezen kívül nyilván fontos, hogy értelmes legyen, hajlandó legyen fejlődni. Nem elhanyagolható, hogy az alapvető nézetek egyezzenek, tehát nem homofób, sem rasszista, tiszteli a nőket természetesen, nem hisz a nevelő célzatú gyerekverésben, a mentális betegségeket nem tartja kamunak stb. Ezek bármely férfitól elvárhatóak a szememben végzettségtől függetlenül.
2021. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem érdekel, csak kezdjen valamit az életével, ne akarjon megülni a langyos vízben.


Exemnek például volt egy jó szakmája, de nem akart benne elhelyezkedni, helyette minimum 8 évig húzta a BSc-t, és diákmunkán fénymásolgatott. Mondjuk abból is tehetett volna félre, vagy tervezhette volna az összeköltözést, de nem tette meg. Sosem készült a vizsgákra, valamelyikre el sem ment, de ha elment, akkor is többnyire bukás lett a vége. Én ott güriztem az egyetemen, a kelleténél többet is (ma már lazábban venném a tanulást), mégis rám lett irigy, amikor sikerült az államvizsgám. Mondjuk itt sem a diploma hiánya a baj, hanem a hozzáállás.

2021. szept. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 cseppszi ***** válasza:
95%
A legjobb barátom anyukája ovónő. Az apukája művezető egy gyárban (sima szakmunkás papírral még érettségije sincs) 30 éve boldog házasok. Szóval nem mindenkit érdekel a végzettség.
2021. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim válasza:
84%

Nem a diplomán múlnak az érzelmek!!! Ha valaki valakit szívből szeret, lehet csak érettségije is. Lényeg, hogy egy hullámhosszon legyen a pár. (Működjön jól a kettő fél közti kommunikáció, testi dolgok, és anyagilag se legyen veszekedés)

Találkoztam már olyan diplomással, akivel még az utcán is égő volt menni...🤔

2021. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
80%

Mekkora "agyi színvonala" lehet valakinek, ha a megfelelő szavakat sem találja arra, amit lényegében mondani szeretne ezzel. Ez ékes példája annak, hogy a diplomával nem minden esetben jár megfelelő intelligencia. De hogy a kérdésre válaszoljak természetesen nem probléma, ha nincs diplomája a férfinak. Ez még nem jelenti azt, hogy nem tudna lediplomázni, ha akarna, egyszerűen csak mások az elképzelései, nem feltétlen vállalkozóra kell itt gondolni. Beszélhetünk esetleg rendőrről, vagy egy autószerelőről is, lényegtelen, hogy mivel foglalkozik, nem mindenhez szükséges a diploma.

Nekem van diplomám, mivel szükséges ahhoz, amit én mindig is csinálni szerettem volna.

2021. szept. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
24%

7-es vagyok. Közgazdászként fogok diplomázni.

Nem tudom mi a gond azzal, hogy agyi színvonal. Van tapasztalatom azzal kapcsolatban, hogy egy barátnak a baráti körünkből tanulatlan, primitív barátja volt, elhizta a szilveszteri házibuliba és konkrétan mindenki hülyének nézte a lányt,hogy vele jár. Illetve a srácnak is kellemetlen volt, mivel nagyrészt egyetemi dolgokról beszéltünk, azzal kapcsolatban viccelődtünk és játszottunk olyan játekot is, amit konkrétan nem volt képes fefogni.

Miután kellően mindenki részeg volt, utána oldódott egy picit a hangulat, de meg akkor is kínos volt.

Rá egy hétre szakítottak.

2021. szept. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

Én diplomás, két nyelvet beszélő nő vagyok, aztàn a sima érettségis férjem mégis annyit keresett, mint én.... 😃


Végül ketten csináltunk egy vállalkozást. Nekem sosem volt probléma, hogy nincs diplomája, csak az volt a lényeg, hogy ne akarjon leragadni a minimálbéres gyártósoron.

2021. szept. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!