Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Diplomás nőket zavarja ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás nőket zavarja ha párjuk (férfi) nem akar diplomát?

Figyelt kérdés
Mert pl. saját vállalkozást csinál (óra-, ékszerkereskedelem) és ennek a fejlesztésével, üzlettel tölti az idejét? Szóval csak érettségije van.

2021. szept. 20. 21:18
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Azzal szerintem nincs baj ha csak kíváncsiságban tesz valamit egy bogárral. Elvégre nincs olyan ember aki gyerekként mondjuk ne ölt volna bogarat vagy ne játszott volna velük úgy, hogy az lehet rossz nekik. Mert bizonyos kor alatt még nem fogják fel, hogy mi a jó és a rossz.

Sőt van aki az általad leírt érveket is képes megérteni 4.-5.-6.-7.-8. osztályban (igen ismertem ilyeneket).

2021. szept. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
2021. szept. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
0%

Off vagy nem off,nem tudom de írnék magamról!

Egy elég jó 8osztályos gimnáziumba jártam,ott az átlag gimnáziumi tananyag 110%át kellett megtanulni, szigorúan kérték számon, voltak nem túl kedves öreg latin tanárok is.

Itt megtanultam órán kell figyelni. Gimi után 2 èvet pihentem, egy jobb szki 5.-6.évén. Akkor voltam fiatal(gimi mellett nem èltem), érdekelt a szakma mint a szivacs úgy szívtam magamba a tudást. Főiskolára simán felvettek. Azt ott hagytam,mert nem érdekelt, volt barátnőm alátét, pénzem se volt. Elmentem dolgozni, "az agyi szìnvonalam" elkezdett csúszni a lejtőn. Ha nem használja valaki az agyát az sincs edzésben. Könnyen megtanulok bármit,de rohadtul gyorsan felejtek. Nem a diplomás az okos,hanem aki edzi az agyát. Vannak 8osztályos idős de annyira tájékozott olvasott emberek,aki többet érnek mint némelyik diplomás.

2021. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
47%
Lepontozó bajnokok, érvelni is tudtok, vagy csak a piros gombot tudjátok nyomkodni??
2021. szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
65%

19-es te annyira buta vagy, hogy azt már nem tudom milyen szóval kellene illetnem. Azért volt primitív, mert nem tudott hozzászólni az egyetemi dolgokhoz? Én rendészetben dolgozom, az esetek nagy részében nem tudok mélyebben az ezzel kapcsolatos dolgokról beszélgetni, általában kérdezni szoktak, mivel semmi közük nincs ehhez a szférához. Miért kellett volna bármifajta tudással rendelkeznie ezzel kapcsolatosan, holott nem is jár egyetemre? Ti vagytok a primitívek, ha nektek nem volt más témátok, csak az ami a közvetlen környezetetekben történik veletek🤷🏼‍♀️ Mindemellett beszélhettetek volna neki az egyetemi életről, hogy nagyobb rálátása legyen arra, hogy pontosan miről is témázgattok. A kis történetedből nekem inkább az jön le, hogy nektek van elég beszűkült gondolkodásotok, ha szerintetek nektek emiatt magasabb az értelmi szintetek 😂 Érdekes módon a mi

baráti társaságunkban van diplomás, érettségizett és olyan is, akinek nincs érettségije. Ez hogyan lehetséges? Hülyegyerek.

2021. szept. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
40%
Valakit igen, másokat nem. Engem rohadtul zavarna, ezért nem is kezdtem volna soha iskolázatlan emberrel. Szerintem akadj le erről. Minek neked diplomás nő? De tényleg, minek?
2021. szept. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Iskolázatlan? Kíváncsi vagyok, hogy milyen szakra jártál, általában akik így fogalmaznak, azok ilyen kis büfészakosok.
2021. szept. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!