Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom vajon miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom vajon miért nem beszél velem? Soha nem mondja a gondolatait, érzelmeit, terveit, amiken rugózik, vagy bármi

Figyelt kérdés

Állandoan csak ilyenek, hogy mos, vagy dokinál volt, vagy ilyen egyéb tartalmatlan dolgok.


Állandóan en beszélek magamrol tervek célok erzelmek gondolatok, amiker röviden lereagál es ennyi.


Ha rola kérdezem mélyebben akkor az meg joformán zavarja.

Eddig össz vissz amennyi jön belőle, féltekenységi temák, meg a szex és ezzel kifujt.


Olyan teljesen mint aki néma jóformán. Vicceket nem reagál le, es rengeteg mindent sértésnek vesz félreért.



2021. szept. 22. 17:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
96%

Azt gondolom a leírtak alapján, hogy valószínűleg csak a te fejedben él az a bizonyos villámcsapásos sztori. Neki te az újdonság varázsa voltál egy darabig... de nem a nagy szerelem. Aztán most, hogy feloszlott nála a rózsaszín köd, már nem vagy annyira érdekes.

Vagy, másik lehetőség, hogy rossz helyen vagy, rossz időben, rossz emberrel...

2021. szept. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tőle kéne megkérdezd. Ha viszont nem hajlandó értelmesen kommunikálni, csak mindig megsértődik, ne nagyon tervezz vele. Tulajdonképpen nem is értem mi jó egy olyan kapcsolatban, ahol csak szex van meg ilyen tartalmatlan dumálgatás. Ja, meg hiszti a pasi részéről. Ennek úgy mi értelme? Hol van belőle a romantika, a bizalom, meg a többi? Neked ez megfelel, kérdező?
2021. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

A szex nagyon leköt hozzá. De még annál is jobban.

Az egészet (a rozsaszin ködöt)elkezdte rontani, h elkezdett féltékenykedni es azzal egyúttal haragot dühöt, majd utálatot is talán táplálni magában felém.

Aztán keresni is akart mást, csak épp ott volt a bökkenő, hogy más se lesz jobb(ismeri a nőket mint a tenyerét), így most megtorpant, mert nem éri meg neki szex alapon félrejárni, vagy szakítani, mert az velem nagyon is jó.


Az érzelmeit próbálja ugyan bizonygatni nekem, ez cuki tőle.


De kezdem ugy látni, ő inkább a "fűzőszakaszban" nagy dumás, amúgy meg néma ember:(


Folyamat a bazi nagy semmit látom tőle a telomon is. Ha felkelek, ha elalszom, akár most is.

Ha felveszem vele a kontaktot, ugyan reagál, de magárol persze csak közhelyek(mos), nekem ez kissé embertelen is kezd már lenni.


Akkor most szóval kiégett a srác..?vagy ilyesmi?

2021. szept. 22. 20:58
 14/27 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább nem szerelmes, de ez csak az én véleményem.
2021. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez most komoly? Ennyire buta vagy, könyörgöm?! Olvasd már vissza amit leírtál!

Max te érzel iránta valamit. Ő csak kefélni tart! Nem egyértelmű?

2021. szept. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
50%
Sok pasi ilyen.
2021. szept. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Szerintem azok a legnagyobb homofóbok, akiknek biszexuális hajlamaik vannak. És azért ilyen ingerült, mert férfira vágyik, csak nem meri felvállalni."


Tipikus rossz kcsög meleg bzi vagy !! Nektek szokásotok beleképzelni minden férfiba a melegséget , nekem ha a nő a segg lukam körül legyeskedne akkor légycsapóval olyant vágnék a kezére...

2021. szept. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
jjajj istenem ez komoly? te ennyire nem veszed a lapot? ha jóindulatú akarok lenni, akkor azt mondom, hogy az elején még a faszinál is volt rózsaszín köd, azért lelkesedett (ha kevésbé akarok jóindulatú lenni, akkor azt mondom, hogy már az elejétől csak meg akart fektetni, azért játszotta a hősszerelmest). most meg gondolom nincs már kedve, ereje stb új csajt fűzögetni, ezért beéri veled. de egy pillanatig ne hidd, hogy itt nagy szerelem van a részéről. amúgy meg az is lehet, hogy szimpán üres és sötét mint az éccaka. nulla gondolata van. akkor meg el kell hagyni, mert az, hogy néha kefélgettek, amúgy meg bámuljátok némán egymást, az minden, csak nem harmonikus, boldog kapcsolat. ha meg re azért vele maradsz, mert jól dug, akkor meg is érdemlitek egymást
2021. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Azt mondja fél kitarulkozni olyan mintha kiadma magat
2021. szept. 23. 23:51
 20/27 anonim ***** válasza:
És te el is hiszed ezt? Ugyan már, ne a szavait nézd, hanem a tetteit
2021. szept. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!