Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom vajon miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom vajon miért nem beszél velem? Soha nem mondja a gondolatait, érzelmeit, terveit, amiken rugózik, vagy bármi

Figyelt kérdés

Állandoan csak ilyenek, hogy mos, vagy dokinál volt, vagy ilyen egyéb tartalmatlan dolgok.


Állandóan en beszélek magamrol tervek célok erzelmek gondolatok, amiker röviden lereagál es ennyi.


Ha rola kérdezem mélyebben akkor az meg joformán zavarja.

Eddig össz vissz amennyi jön belőle, féltekenységi temák, meg a szex és ezzel kifujt.


Olyan teljesen mint aki néma jóformán. Vicceket nem reagál le, es rengeteg mindent sértésnek vesz félreért.



2021. szept. 22. 17:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hogy lett ebből kapcsolat egyáltalán ? Aki nem beszél magáról az hogy adhatott érzelmeket a tudtodra ?
2021. szept. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
13.kommentemben irtam. Nem ilyen volt.
2021. szept. 24. 11:49
 23/27 anonim ***** válasza:
nem tűnt úgy az ismerkedési fázisban, hogy olyan dolgokat mond, mintha könyvből olvasná? nekem is volt ilyen. túl szép volt, hogy igaz legyen
2021. okt. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Én kezdem azt gondolni hogy ő egyszeruen ilyen faék gondolkodasu tartalmatlan ember.
2021. okt. 2. 09:07
 25/27 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem benne van. Esetleg valami játékos formában még megpróbálhatsz beszélgetni vele. Tök divatos lett mindenféle ilyen kártya amivel leültök, aztán egy pohár bor mellett hátha megered a nyelve
2021. okt. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

25 persze azokra reagál meg tovább tudom fűzni vele a témákat es beszélgetéseket kihozni stb


De megesnek nagyon gyakran az egyszavas reagálasai.

Témákat ő nem kezdeményez max a szexrol meg elmondja az egeszségi allapotát (edz gyogytea melyik mire jo csaladi dolgok), szoval kozhelyek csak.


Azt mondta neki nem jár meg kattog az agya folyton valamin mint nekem. Nem ugy gondolkodik mint en hogy szinte mindenbol kombinalok hálozatrendszereket allitok fel meg levonok 6 féle konkluziokat meg stb.

Sőt azon csodálkozik hogy nekem nem mondta még senki azt hogy ne kombináljak már annyit?

2021. okt. 2. 12:23
 27/27 A kérdező kommentje:
*azokra reagal ha ÉN kezdemenyezek témákat
2021. okt. 2. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!