Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mennyire gáz, ha megkérdeze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha megkérdezed barátnőd, hogy mi volt a legromantikusabb amit valaha kapott, és ez a válasz?

Figyelt kérdés

Az exét hozta fel, hogy gyertyák, rózsa meg pizza..

3 éve vagyunk együtt, sok helyre vittem, sokszor tettem olyan dolgokat érte, ami nem rám vall.

Mégis az első ember, akire ilyenkor gondol, az az exe.

Ez normális?

Kicsit szarul esik, azóta is foglalkoztat a téma



2021. szept. 23. 09:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
21%

Hát nem tudom, de maga a gondolat, hogy mindezek után egy doboz pizzát hozott fel, meg rózsát, meg gyertyát, amiben (szerintem) semmi egyedi nincs... Nem tudom."


Nem a hely, a környezet, a fizikai értéke tesz egy élményt jóvá feledhetetlenné , ha nem az akivel akkor ott töltötted.

Elfelejti sok nő milyen is volt amikor tinikorában járt egy fiúval és nem drága presszókba meg éttermekre vágyott akkor még, ha nem annak a fiúnak a közelsége . Páran vissza utazhatnának az időben és megnézhetnék kik voltak és mivé lettek .

2021. szept. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

21# Néhány presszóba vágyó, egykor a "vak szerelem" áldozatának esett, mára a szerelem kihűlt "töltött káposztáját" falatozó, ám titokban régi szerelmekről nosztalgiázó 40-es nő diszlájkolta a választ.


Köszönöm, hogy zavartam. Nem akartam.

2021. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!