Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mennyire gáz, ha megkérdeze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha megkérdezed barátnőd, hogy mi volt a legromantikusabb amit valaha kapott, és ez a válasz?

Figyelt kérdés

Az exét hozta fel, hogy gyertyák, rózsa meg pizza..

3 éve vagyunk együtt, sok helyre vittem, sokszor tettem olyan dolgokat érte, ami nem rám vall.

Mégis az első ember, akire ilyenkor gondol, az az exe.

Ez normális?

Kicsit szarul esik, azóta is foglalkoztat a téma



2021. szept. 23. 09:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki olyan mint te , neki a pizza volt a top :)
2021. szept. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
98%

Az nem jutott eszedbe egyébként, hogy megkérdezd miért ez jutott eszébe, vagy mitől volt ez neki romantikus? Nyilván ebben volt neki valami olyan dolog, ami sokat számított neki, mondjuk a srácnak lett volna valami más fontos dolga, vagy barátnődnek éppen szar időszaka volt és támogatás kellett.


Őszintén szólva nem teljesen értem a reakciódat, hogy magadnak bizonygatod, hogy te sok romantikus dolgot tettél neki. Mindenkinek más a romantika, ennek a kérdésnak pont csak azért lenne értelme, hogy megismerd a párodnak mi számít romantikus gesztusnak, mi a fontos ilyen szempontból. De igazából csak ez nem érdekel, hanem megsértődsz, hogy akkor mostantól nem leszel romantikus, ahelyett, hogy felmerülne a párodnak miért nem vagy annyira romantikus a szerinted sok romantikus gesztusoddal.

2021. szept. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%

Mi egyszer bunkit (igen, bunkit) építettünk a párommal a szobájában a földön, telehordtuk párnával, és egy tál szusi mellett megnéztünk egy filmet.


Nem egy gyertyafényes vacsora vagy egy tengerparti kiruccanás, mégis az egyik legromantikusabb élményem.

2021. szept. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Az is benne lehet ebben a dologban, hogy nem teljesen ismered a párod.Értem ezt úgy, hogy te azt mondod utazgatós típus vagy.Emiatt te viszed kirándulni és SZERINTED ez romantikusabb mint más xy dolog.Csak tudod a meglepetés, az ajándék, a kedveskedés akkor igazán emlékezetes, ha olyat adsz amit a MÁSIK igazán szeretne.Tehát ez az utazás a TE kedvenc elfoglaltságod, nem pedig az övé.Az egy dolog, hogy jól érzi magát ha elmentek valahova, de neki lehet mégsem annyira fontos ez, mint neked.Szerintem ez az, amit te nem értesz meg.Ki kéne derítened mi az amit a PÁROD(nem te) igazán szeret és olyasmivel meglepni.Az sokkal emlékezetesebb maradna.

Egyébként azt aláírom, bunkóság vokt az exét felhozni és én is rossz néven vettem volna a helyedben.

2021. szept. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
61%

12#


Amiket írsz, annak a nagy része projekció. De oké, tegyük fel, hogy a kérdezőnek nincs érzéke a romantikához (anyagiakban, utazásban, rózsákban méri) és csak önigazol, akkor is, 3 év után felhozni az exet, mint példát élete legjobb élményére az valahol unfair, miközben a csávó csomó mindent megtett érte.

Egyszerűen övön aluli. Persze legalább őszinte. (Ilyen dolgokban amúgy a lányok szinte sohasem hazudnak, ha ilyet mond, valószínűleg így is érez)

2021. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Mármint mi a projekció? Hogy meg kell kérdezni miért gondolja ezt? Ez definitíve nem lehet projekció, hiszen nincs benne semmi, amit ki lehetne vetíteni, épp az a kérdés lényege, hogy szolgáltasson információt, miért ez a válasza.


Vagy az a projekció, hogy a lány élete legromantikusabb élménye azért élete legromantikusabb élménye, mert sokat számított neki? A mondat többi része pedig egyértelműen néhány lehetséges példa csak, nem véletlenül van a mondjukkal felvezetve.


Azt meg maga a kérdező írta le, hogy ő viszi utazgatni meg sok dolgot tesz érte, mondjuk vett neki rózsát, de érzékeltette vele, hogy nem lesz minden hétvégén ilyen, mert hozzászokik. Ebből a mondatból még csak az se volt nyilvánvaló, hogy a megjegyzés a rózsához járt vagy külön beszélgetésben hangzott el.


Szóval nem, nem projekció a kommentem, főleg nem a nagyrésze. És még mindig nem látom, hogy miért kéne hazudni, ha valaki feltesz egy kérdést. Miért lenne szégyen ha valaki más romantikusabb, főleg, hogy ez olyasmi amin simán lehet változtatni, ha az ember akarja. Ha megkérdezném a páromat, hogy én vagyok az erősebb vagy valamelyik exe, nem sértődnék meg a válaszán, azért kérdeztem mert kíváncsi vagyok rá és nem hazugságra várok, hogy én vagyo ka világon a legjobb mindenben.


Viszont az már projekció, hogy a férfi csomó mindent megtesz a lányért, egyrészt csak a kérdező véleményét tudjuk olvasni, másrészt még mindig nem tudjuk, hogy ez a csomó minden mennyire számít a lánynak és őszintén szólva szomorú is, hogy fel se merül kérdésként, hogy oké ezek vannak, szerinted fontos, és a másik szerint is?

2021. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
16# igazad van, szomorú, hogy 3 év alatt nem ismerte meg annyira a párját, hogy ennek a kérdésnek ne kelljen megszületnie.
2021. szept. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hogy elutazol vhova a pároddal az egy teljesen átlagos dolog, abban semmi romantikus nincs, hogy közösen kapcsolódtok ki.

Az már nem mindegy h ott miket csináltok de meg a lány ízlésétől függ. Pl. vacsora az Eiffel torony tetején, séta a naplementében a tengerparton, stb.

Bár ezek meg elcsépelt dolgok, szóval lehet ennél kreatívabb kell.

Az én barátnőm pl. azt tartja romantikusnak, mikor főzök neki vacsorát (spagettit általában) és gyertyafénynél, halk zenénél megesszük. Ez is full átlagos, de neki ez jön be. Más csajoknak meg az h pl. kiírod a nevét egy repülővel. Változó, ki kell ismerni a párodat. Ha neki a pizza jön be, próbálj arra licitálni vhogy.

2021. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Annyira bírom, hogy feltesztek egy kérdést, ha a nő őszintén válaszol, bunkó, mert hazudnia kellene. Utána meg azzal jöttök, hogy a nők mindig hazudoznak. Miért?????? Miért nem tudjátok elhinni, hogy neki elég a 15 centis farok, és miért olyan nagy baj ha végre azt érzete, elmondhatja, neki mi számít romantikus gesztusnak. Bunkó? Lehet, de az is lehet, hogy csak szerette volna megmutatni, mire vágyik. Kár volt, mert az ostoba pasijában már most benne a tüske, jön majd a flegmázás, és a kapcsolat alá lett ásva. Mert őszinte volt. Veletek kár őszinte lenni, én is ezt tapasztalom sajnos.
2021. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem szerelmes, az biztos, de lehet, te sem voltál az. Keress mást.
2021. szept. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!