Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondtam anyumnak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam anyumnak, hogy a barátomnál szeretnék aludni, de ő megtiltotta. Hogyan győzzem meg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

1éve vagyunk együtt a barátommal, jár hozzánk, de én többet járok hozzájuk. Már fél éve rendszeres a nemi életünk, de eddig mindig hazugságban éltem, azt mondtam, hogy barátnőknél alszom, amikor a barátomnál aludtam.

Úgy döntöttünk, hogy mivel már 1éve tart a kapcsolatunk elmondjuk az én szüleimnek is, mert nekem már elegem van a hazudozásból. Az ő szülei teljesen elfogadnak engem, liberális a gondolkodásuk.

Ma elmondtam anyumnak, hogy szombat este szeretnék a barátomnál aludni, erre elkezdett kiabálni, hogy elment az eszem és hogy vagyok képes ilyet mondani vagy egyáltalán rágondolni, hogy ez mekkora szégyen lenne, stb.

Kérdeztem, hogy ezt most miért mondja, erre azt válaszolta, hogy neki semmi baja a barátommal, se a családjával, de ő nagy szégyennek látná, hogyha ott aludnék náluk, a szüleivel egy házban. Kértem, hogy ezt magyarázza meg, de feldühödött és azt mondta, hogy akkor költözzek oda, ha ezt akarom. Megmondtam neki, hogy erről szó sincs, meg azt is mondtam h a legtöbb lány akit ismerek ott alszik a barátjánál és fordítva és nem értem, hogy mi ebben a rossz.

Most azt mondta, hogy ha akarok vele beszélni menjek oda, de ő nem fogja megváltoztatni a véleményét, hogy nem alhatok ott, mert az hatalmas "szégyen", stb.

Azt is mondtam, hogy mivel a nemi életet nem ellenzi, csak az ottalvást, akkor jöjjön hozzánk a barátom, de erre is nemet mondott. Nem értem, most mit akar, hogyan legyen normális nemi életünk, hogyha nem alhatok nála, mit szeretne, ha valami bokorban csinálnánk, vagy nem értem?!:(

Mit mondjak neki? Kérlek segítsetek.

18/L, 22/F


2010. aug. 31. 20:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, ha nem olvastad elég figyelmesen, amit írtam, akkor elmondom újra: 1. a megbízhatót úgy értettem, hogy számíthat rám, ezen kívül nem csaptam be soha, ha megkért valamire megcsináltam - és 2. ő maga mondta, hogy inkább hazudjak arról, hogy hová megyek, hogy ne tudjon róla és tiszta legyen a lelkiismerete.

és nem, nem tud róla. Abban biztos vagyok, hogyha tudná, hogy már aludtam a barátomnál, szóvá tenné.

2010. szept. 3. 20:12
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen hülye szülök miatt van a sok park lépcsőház lift meg autos mozi tele kufircolo szerlmesekkel.
2010. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!