Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van hogy mást is leráz á...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van hogy mást is leráz á barátja amikor pont ráèr?

Figyelt kérdés

Veletlen szabin vagyok.

Igy találkoztunk szex.

Es olyanok miatt nem akar velem lenni hogy mert csinálja a dolgait, szolarium ebéd, este meg en ugyis megyek haza.


Egesz nap együtt lehettunk volna..heteni pár alkalommal találkozunk hétvégén most nem tudunk.


Kérdeztem es ha egyutt élnénk?

Azt mondta akkor is csinalja mindenki a dolgát este találkozunk es ennyi. Az egyutt élés nem jelenti azt h sülve főve egyutt kell lenni.


Ismetlen heti pár alkalommal találkozunk jelenleg nincs ilyen h bármikor is sülve főve lennénk egyutt.


Mondta hogy a szolarium miatt csak a kocsiban várhatnam nincs ertelme aztan ebedel tv, aztan meg annak sincs.


Vélemény?



#1 nap szabadság
2021. szept. 24. 11:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Mit vársz olyan "férfitól" aki szolizik?
2021. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

szolarium, te jo eg..🤦🏻‍♀️


o nem akar veled lenni tul sokat, szexre jo vagy neki es ennyi.

2021. szept. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Tényleg.. olyan egocentrikus az egész srác..
2021. szept. 24. 12:14
 4/21 A kérdező kommentje:
Tényleg szinte minden dolga olyan mintha abba nem férne bele egy nő vagy nem is tudom. Fura
2021. szept. 24. 12:15
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hm, szex es mas semmi. Te tenyleg azt hiszed kapcsolatban vagy? Olyanban amilyenben szeretnel? Mert a baratod nem ugy viselkedik.
2021. szept. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az teljes mértékben igaz, hogy az együtt élés nem jelenti azt h sülve-főve együtt kell lenni, de ez a srác magasról szarik rád és még csak nem is próbál úgy tenni, mintha érdekelnéd. Mit akarsz egy ilyen kapcsolattól, de komolyan?
2021. szept. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hétvégente azért elvisz ide oda. Ilyen alkalom még nem fordult elő. Ez engem is meglepett.
2021. szept. 24. 12:29
 8/21 anonim ***** válasza:
Édes kenyér....nekem úgy tűnik hogy az ő olvasatávan ti nem vagytok egy pár.
2021. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem errol van szo utolso.

Neki ilyen egy párkapcsolat.


Valoszinu kicsit más fogalmunk van dolgokrol. De a jelenben jo ez most. Jobbat en se tudnék most kihozni

2021. szept. 24. 13:29
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mar a kerdes olvasasa kozben sejtettem, hogy te panaszkodni jottel, nem pedig tanacsokert. Ilyen bena kapcsolatot egy no sem visel el. Amennyiben megis, az pedig tehetetlen valamilyen jol felfogott erdekbol. Jo lesz neked igy. Nem fogunk sajnalni erte.
2021. szept. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!