Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha függök a páromtól szexben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha függök a páromtól szexben, es ennyi az össz srác, de korlátoz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerintem használgat csak, de azt mondja, ez normalis kapcsolat.

Szerintem meg nem ilyen a normális kapcsolat.


Nekem sokkallta többmindenre IS szükségem van.

Viszont nagyon szexcentrikus is vagyok, es ez nagyban leláncol a barátomhoz.


Nem ismerkedhetek viszont, nem chatelhetek, kontroll alatt vagyok tartva, ha meg nekem ez kéne akkor szakitással vagyok zsarolva. Azt lelkileg se viselném el. Én szeretem őt. Arrol meg úgy erzem nem én tehetek, ha ő meg ki van égve vagy bármi, egy erzelmi sivatag egy üresség, es nem tudja esetleg ezt nyujtani, vagy neki ennyit jelent a szeretet szerelem, azaz teljesen más a fogalmunk is róla valszeg.


Nem ír, nem beszélget velem, akkor miért zsarol ha megoldom ezt mással??



#önzőség birtoklás
2021. szept. 25. 10:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ha meg én szakitanék es összejárnánk szexelni akkor soha nem mosnám le magamrol azt hogy ezzel én bizonyitok hogy nem vagyok komoly kapcsolatra alkalmas.
2021. szept. 25. 10:55
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Egy kapcsolathoz két ember kell. Ha ennyire nem illenek össze, akkor pedig még több dolog kell ahhoz, hogy működtetni lehessen.

Elszántság, önkontroll, kompromisszum, rugalmasság, problémamegoldó képesség.

Van olyan kapcsolat, amit nem éri meg működtetni, mert végtelen energiát emészt fel és az eredmény nem kielégítő.

A szex nem fog mindent elvinni a hátán. Nem lehet csak erre építeni.

2021. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Meg sem mozdul.

Hiába kérem hiába a beszélgetések tiszta vicc h most is egyedul vagyok mikor mindenki a barátjával/párjával.


És meg se mozdul..

Nekem meg hiányérzetem van.

De ha meg szakítás, akkor már azt sem kapom amit most kapok.

Aztán a kövi srácok folyamatosan fognak csalodást okozni. Ez garantált sajnos :(

2021. szept. 25. 11:10
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Általános iskolát elvégezted már? Mert a fogalmazásod színvonala szerint nem
2021. szept. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha ilyen a srác akkor mit szeretsz benne?
2021. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

"Aztán a kövi srácok folyamatosan fognak csalodást okozni. Ez garantált sajnos"


Ez olyan butaság. Miért okozna mindenki csalódást? Ha pedig nem vagy elégedett, és nem tudjátok megoldani, akkor ne vesztegesd az időd olyan mellett, aki nem szeret.

2021. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem felejtsd el ezt a biztonsági játékot és vállald fel az egyedüllétet! A kellemesen langyos híg fos, ami szar, de mégsem elég szar ahhoz, hogy megmozdulj, tökéletesen reprezentálja akár a magyar nemzetet is. Bárki, bármit megtehet velünk, eltűrjük. Te is elviseled, hogy rossz a kapcsolatod, mert nem a megfelelő embert választottad, de legalább a szex kárpótol. Amikor épp nem szexelsz, keseregsz, hogy milyen rossz, de szakítani azért neeeem, az nem lenne kényelmes!

Legyél egyedül valameddig és ismerd meg magad!

Én 5 éve vagyok egyedül, pedig szintén nagyon magas a szexuális vágyam és nagyon sok törődést igénylek. Viszont nem játszom biztonsági játékot. Önként vesztek el mindent, ha ez kell ahhoz, hogy esélyt adjak valami újnak, ami sokkal jobb lesz, mint az előző.

2021. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hányszor írod még ki ezt a szerencsétlenkedést??? ne haragudj, de ha ilyen ösztönszinten állsz, hogy szexszel korlátozni lehet, akkor falra hányt borsó minden amit itt mondanak neked. nem normális kapcsolat, nem erre vágysz, de úgysem fogsz semmit csinálni, csak még 100 hasonló vekengést ideömlesztesz
2021. szept. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez olyan, minthogy alapvetően eléldegélsz úgy, hogy csak vizet iszol, de mindenképp szeretnél valami mást is inni. Mondjuk egy jó nagy bödön házi limonádéra vágysz mangó ízesítéssel és egy csipet gyömbérrel, mentalevelekkel. Helyette kapsz egy pohár szalmonellás fost, de legalább van benne egy kis gyömbér. Ebben a szituban innád a fost vagy inkább maradnál a víznél? :)
2021. szept. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
En nem egyedul akarok lenni. Ez nem célom. Mas srác meg nem hozza a szintet.
2021. szept. 25. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!