Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy sajnálja tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy sajnálja tőlem az ételt? Vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés

A barátomnál vagyok most, mert újítják fel a lakásomat, festik stb, már jövő héten vissza is megyek. Nyilván befizettem neki a rezsibe, meg az elmúlt hetekben én vettem nagyon sok kaját, nem egyszerre egy nagy bevásárlást, de mindennapra egy vacsorát, meg néha “hozz már egy kis sajtot, tejet, kenyeret”, én mindent abban a tudatban vettem, hogy az közös, tegnap ő ment csinálni egy nagybevásárlást, és ettem dolgokból, de megszólta, hogy neki nem marad, VEGYEM VISSZA. mert ha eszek ezekből, neki kitartana egy hétig, de most két nap alatt elfogy, ezért vásároljak be én is, mondtam, hogy az elmúlt napokban én vásároltam, de ő azt persze figyelembe sem veszi, csak nehogy elfogyjon a kajája, hogy maradjon neki. Nem abban a tudatban vette, hogy nekünk, hanem magának. Ez engem vérig sértett. Lehet már utálja, hogy itt vagyok és úgy fogja fel, hogy a kajáját is eleszem, de nem értem ezt a felfogást. Én mindent megosztanék vele, amim van.

Vagy csak túlreagálom? Szerintem alapból fura, hogy tudja, hogy itt vagyok, és magának vásárol.


2019. márc. 13. 11:43
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

Te választottál ilyen tapló p..rasztot, nem kötelező ilyennel együtt lenni. Tudod, lakva ismerszik meg a másik.

Akkor minek vagytok együtt, ha ilyen szorult helyzetben is csak magára gondol?


Szakíts, ettől csak rosszabb lesz.

2019. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Lehet én vagyok neki a tapló p*raszt, hogy nemhogy örülnék, hogy itt lehetek, még a kajáját is eleszem. De nekem ez oké is lenne, ha nem a barátomról van szó, mert egy idegennel nem fogok közösködni, de a párommal meg megosztom ezeket. Én nem akarom tőle elenni, csak nem értem, miért ilyen önző, és sose sajnálok tőle kaját, azt közösen veszem, nem magamnak
2019. márc. 13. 11:50
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

B.ki, az en parom a kezet is felegetne, hogy nekem adja az utolso falatot... Milyen kapcsolatok vannak mar?

En se vagyok valami onzetlen, de azert kaja, kozos dolgok megosztasa termeszetes nalunk... Es nem kerem, hogy vegye vissza, max, hogy ne vegyen x helyen majat, ha otthonrol is tudna vinni.

2019. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
90%
Eleve nálam úgy működik a dolog hogy én vagyok a férfi és ha van barátnőm, akkor mindent én állok, mert ilyen vagyok, nem várom el hogy a nő terítsen elém mindent. Kaját meg idegennek sem szoktam felhányni. Ne tervezz vele hosszútávra, mert az ilyen sose fog változni.
2019. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Ő abban él, hogy én eleszem tőle, vagy kizsákmányolom, pedig észre sem veszi, hogy én egy csomó kaját vettem az elmúlt napokban, de oké, ha neki így rossz, akkor vásárolok magamnak külön és az övébe bele sem eszek
2019. márc. 13. 11:56
 6/45 A kérdező kommentje:
Most ahogy írjátok ezeket, hát szakad meg a szívem, mert azt hittem minden az én hibám, pedig vannak olyanok is, akik nem bánják ezeket. Szerintem ő még a benzin árának a felét is elkérné tőlem
2019. márc. 13. 11:58
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Atyagatya, ez baromi ciki. Ez csak rosszabb lesz. És mi van, ha együtt laktok majd? Akkor sem lesz közös? Egy iKen emberrel nem lehet tervezni
2019. márc. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Szerinte ez legyen 50-50
2019. márc. 13. 12:01
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez iszonyatosan "gáz". És férfiként mondom, nagyon elszomorító. Én a helyedben nem nagyon terveznék vele közös jövőt.
2019. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
Pfff ez nagyon gaz tole
2019. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!